کد خبر: ۴۵۳۵۲
تاریخ انتشار: ۲۰:۴۵ - ۰۴ دی ۱۳۹۳ - 2014December 25
شفا آنلاین:روایتی تلخ از زبان قربانی 18 ساله تعرض جنسی که از جانب والدین خود به فحشا وادار می شد تا برای فرقه شیطان پرستی درخانه وحشت در ولز انگلستان پول جمع‌آوری کند.
به گزارش شفا آنلاین ،‌ "آنابل فارست" 18 ساله از سن 7 سالگی آموخت که چگونه باید به پاسخ بی‌شرمانه مردان جواب مثبت دهد، این دختر بی‌گناه می‌گفت: مادرش ابتدا او را وادار به انجام روابط غیر اخلاقی با مردان کرد.

"آنابل فارست" زمانی که هفت سال بیشتر نداشت پس از انتقال به خانه‌ای در حومه شهر ولز در انگلستان در اختیار گروهی شیطان پرست قرار گرفت که برقراری رابطه نامشروع را از آیین زندگی خود می‌دانستند.

به گفتۀ‌ "آنابل فارست" که خاطراتش در کتابی با نام " توقف" به چاپ رسیده است، فرقه‌های شیطان پرستی قربانیان خود را پس از شکار کردن طی مراسمی مورد آزار و اذیت جنسی قرار می‌دادند.

"فارست" که اکنون 18 سال سن دارد مجبور بود در دوران کودکی بنا به اجبار پدر و مادرش برای شکار قربانیان دیگر به منظور کسب درآمد گروه، خود را طعمه بیش از 1800 مرد کند.

وی پس از اطلاع از باردار شدن خود توسط ناپدری‌اش از خانه وحشت متواری شد و پرده از جنایت والدین خود برداشت.

بنابر این گزارش "فارست" پس از گریختن، پلیس را از آنچه بروی گذشته مطلع و از والدین خود شکایت نمود. پس از حضور پلیس در سال 2011 کامین باتلی وژاکلین مارلینگ به اتهام سؤ استفاده و آزار و اذیت کودکان و نوجوانان دستگیر شدند.

گفتنی است،‌ پلیس انگلستان هنوز نتوانسته محفل شیطان پرستان را کشف و اعضای آن را دستگیر کند.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: