کد خبر: ۲۳۲۱۲۶
تاریخ انتشار: ۱۵:۳۰ - ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019May 15
مستمری بگیران حقوق اردیبهشت را با اعمال افزایش ها دریافت کردند که این موضوع با توجه به شرایط اقتصادی کشور و دشواری های تامین نقدینگی های لازم دستاورد مهمی در این سازمان است
معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی گفت: مابه التفاوت حقوق فروردین مستمری بگیران و بازنشستگان این سازمان با مستمری خردادماه آن ها پرداخت می شود.


به گزارش  شفا آنلاین:به نقل از سازمان تامین اجتماعی، رحیم اردلان افزود: امسال، مستمری بگیران حقوق اردیبهشت را با اعمال افزایش ها دریافت کردند که این موضوع با توجه به شرایط اقتصادی کشور و دشواری های تامین نقدینگی های لازم دستاورد مهمی در این سازمان است.

وی به پرداخت افزایش حقوق مستمری بگیران <Pensioners>در سال های گذشته اشاره کرد و گفت: در سال 92، مابه التفاوت افزایش حقوق فروردین و اردیبهشت در تیر پرداخت شد.مستمری بگیران در سال 93 در ماه فروردین، تفاوت افزایش فروردین و افزایش حقوق اردیبهشت را در مرداد دریافت کردند.

وی گفت: درسال 94 مابه التفاوت افزایش حقوق فروردین در تیر و افزایش حقوق اردیبهشت در مرداد پرداخت و در سال 95در مردادماه مابه التفاوت حقوق فروردین و اردیبهشت پرداخت شد.

اردلان ادامه داد: در سال 96 مابه التفاوت افزایش حقوق فروردین و اردیبهشت به ترتیب در تیر و اردیبهشت پرداخت شده است.

معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی گفت: در سال گذشته مابه التفاوت افزایش مستمری فروردین حداقل بگیران در شهریور و سایر سطوح مهر پرداخت و تفاوت افزایش حقوق اردیبهشت حداقل بگیران در خرداد و سایر سطوح مرداد پرداخت شده است.

اردلان در خصوص زمان پرداخت مابه التفاوت افزایش حقوق فروردین مستمری بگیران تامین اجتماعی، گفت: در خرداد مابه التفاوت فروردین پرداخت می شود.

وی اضافه کرد: سازمان تامین اجتماعی دو گروه مستمری بگیر شامل حداقل بگیران و سایر سطوح دارد که در سال 97 درصد افزایش مستمری سایر سطوح 13 درصد بوده است، در سال 98 این رقم به 13 درصد و 261 هزار تومان رسیده است.

اردلان ادامه داد: میزان حداقل دستمزد از یک میلیون و 111 هزار و 269 تومان در سال 97 به یک میلیون و 516 هزار و 881 تومان در سال 98 رسیده است، میزان درصد افزایش مستمری در سال 97 حدود 19،5 درصد و این رقم به 36،5 درصد در سال 98 رسید.

وی اضافه کرد: همچنین حق همسر از 44 هزار و 491 تومان سال 97 به رقم بیش از50 هزار و 275 تومان، حق اولاد از حدود 8 هزار و 985 تومان به 10 هزار و 153 تومان، بن از 43 هزار به 48 هزار تومان و حق مسکن از 18 هزار و 500 تومان به 22 هزار تومان رسید.

معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی گفت: میزان حق همسر برای مستمری بگیرانی که زیر 20 سال سابقه، بین 20 تا 25 سال، بین 25 تا 30 سال و بالای 30 سال به ترتیب 30 هزار، 45 هزار، 60 هزار و 90 هزار ریال به مبلغ پایه مندرج آنها اضافه می شود.

سازمان تامین اجتماعی 42 میلیون بیمه شده دارد که سه میلیون و 200 هزار نفر آنها مستمری بگیر و بازنشسته هستند.ایرنا
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
0
0
همچین این افزایش حقوق رو تو بوق وکرنا کردید که انگارصدمیلیون حقوق رو افزایش دادی من مستمری بگیرم کلا شده چهارصدهزارتومن با حق اولاد ومسکن وغیره...والله خجالت اوره واسه حق مسکن ۲۲هزارتومن چه معنایی داره..خنده اوره...اختلاص ها میلیاردی ولی پول واسه اضافه حقوق ندارن...ماکارگرهای بیچاره که سی سال حق ببمه میدیم تازه قبل از دریافت حقوقمون برداشتش میکردن بامیدروزی که سازمان بدادمابرسه ولی متاسفانه خودشم کاری واسه ماهانمیکنه..جاابه انگارقیم این دولت واین سازمان ماکارگرهاهستیم ولی خودمون همیشه زیرپابودیم..ولی بدونیدخدا واقعا داره میبینه..چوبش هم صدا نداره
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۵
0
0
سلام هرچه وعده میدهیدعمل کنید حقوق ماهمش ۴۱۷ هزاربا۲۶ سال سابقه نهایتش شده ۱۶۰۰ وخرده ای بادوتادختربیکارومجردوکلی هزینه مگه میشه بااین حقوق زندگی کردتقاضادارم رسیدگی فرمائید
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: