کد خبر: ۲۱۹۰۵۵
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۶ - ۱۴ دی ۱۳۹۷ - 2019January 04
خدا به شما فرمان می‏ دهد که سپرده ‏ها را به صاحبان آنها رد کنید و چون میان مردم داوری می ‏کنید به عدالت داوری کنید در حقیقت نیکو چیزی است که خدا شما را به آن پند می‏ دهد خدا شنوای بیناست.
شفاآنلاین>سلامت>پدر پزشکی جامعه نگر ایران در پیامی انتصاب سعید نمکی به عنوان سرپرست جدید وزارت بهداشت را به وی تبریک گفت.

به گزارش شفاآنلاین، دکتر محمد اسماعیل اکبری، پدر پزشکی جامعه نگر<Sociologist> ایران و معاون و مشاور عالی وزای سابق بهداشت و درمان، به مناسبت انتصاب آقای دکتر نمکی، ضمن تقدیر از زحمات وزیر سابق آورده است:


"بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّ اللَّهَ یَأْمُرُکُمْ أَنْ تُؤَدُّوا الْأَمَانَاتِ إِلَی أَهْلِهَا وَإِذَا حَکَمْتُمْ بَیْنَ النَّاسِ أَنْ تَحْکُمُوا بِالْعَدْلِ إِنَّ اللَّهَ نِعِمَّا یَعِظُکُمْ بِهِ إِنَّ اللَّهَ کَانَ سَمِیعًا بَصِیرًا

"خدا به شما فرمان می‏ دهد که سپرده ‏ها را به صاحبان آنها رد کنید و چون میان مردم داوری می ‏کنید به عدالت داوری کنید در حقیقت نیکو چیزی است که خدا شما را به آن پند می‏ دهد خدا شنوای بیناست."

برادر ارجمندم، جناب آقای دکتر سعید نمکی
سرپرست محترم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

خبر آمد که کاری به اهلش واگذار شد. شهادت می‌دهم که همه شناخت چهل و چند ساله ام از شما، گِرو این بیان است. در این روزگار بهم پیچیده و کلاف‌های درهم تنیده الحمدلله چه صاحب اهلی بر این معنی هستید.

از بیش از ۴۰ سال پیش در اصفهان، همیشه شما را مردِ میدان‌های سخت دیده ام، میدان هایی که مردمی بودنتان و دلسوزی مثال زدنی‌تان، پشتیبانی حضرت حق را به دنبال آورده و شما را آبرویی مضاعف بخشیده است.

پوشیدن ردای خدمت در حساس ترین زمان ممکن بر شما مبارک.  یقین دارم که به لطف الهی می‌توانیم از عدالت و کارایی در سلامت، از توانمندی مردم، از بکارگیری تکنولوژیِ مناسب ملت و از بسیج همه امکانات و بخش‌ها برای خدمات عادلانه و اثربخش سخن بگوییم و عمل نمائیم.

نظام مقدس و مظلوم جمهوری اسلامی ایران چنین فردی را می‌پسندد و او را حمایت می‌کند ان شاالله از توکل و توسل کما فی السابق بهره کافی را ببرید.

در خاتمه ضمن یادآوری و تشکر فراوان از زحمات برادرمان جناب آقای دکتر قاضی زاده هاشمی، برایتان آرزوی بهروزی و موفقیت دارم. ایسنا

محمد اسماعیل اکبری"
مطالب مرتبط
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: