کد خبر: ۳۲۶۴۰۷
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۰ - ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ - 2023June 05
طبق تحقیقات اولیه مشخص شد سارقین از پرسنل بیمارستان بوده‌اند که در این راستا با همکاری پلیس آگاهی ۲ نفر دستگیر شدند.
شفا آنلاین>سلامت>دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه گفت: ۲ نفر از عوامل سرقت قطعات سربی دیوارهای اتاق رادیوتراپی بیمارستان امام رضا(ع) دستگیر شده‌اند و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

 به گزارش شفا آنلاین:شهرام کرمی با اشاره به ماجرای سرقت از بیمارستان امام رضا (ع)، اظهار کرد: حدود ۲ هفته پیش بنا به گزارش مسئولان بیمارستان امام رضا (ع) کرمانشاه، موضوع سرقت قطعات سربی دیوارهای اتاق رادیوتراپی این بیمارستان به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: طبق تحقیقات اولیه مشخص شد سارقین از پرسنل بیمارستان بوده‌اند که در این راستا با همکاری پلیس آگاهی ۲ نفر دستگیر شدند.

دادستان کرمانشاه با بیان اینکه این ۲ نفر هم اکنون در بازداشت به سر می‌برند و تحقیقات از آنها ادامه دارد، گفت: پرونده سرقت از بیمارستان امام رضا (ع) کرمانشاه در یکی از شعب بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب استان در حال رسیدگی است.

وی تصریح کرد: طبق بررسی‌های انجام شده، سارقین حدود پنج میلیارد تومان به این بیمارستان خسارت وارد کرده‌اند.

دادستان کرمانشاه افزود: مجازاتی سخت در انتظار عاملین سرقت از بیمارستان امام رضا (ع) خواهد بود.

وی در ادامه اظهار کرد: یک تیم تخصصی پزشکی جهت بررسی کامل زوایای این موضوع تشکیل شده تا مشخص شود که در حال حاضر انجام دزی‌متری در این بیمارستان به شکل صحیحی در حال انجام است.

کرمی با تاکید بر اینکه هنوز آماری از میزان آسیب احتمالی وارده به پرسنل و مراجعه کنندگان بیمارستان وجود ندارد، عنوان کرد: در صورت احراز تخلف یا ترک فعل مدیران بیمارستان نسبت به تعقیب و بازداشت آنها اقدام می‌شود.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: