کد خبر: ۳۲۶۱۶۳
تاریخ انتشار: ۱۴:۳۳ - ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - 2023May 31
پارسال ثبت رقم وام ضروری ۱۵ میلیون تومان برای هر نفر بود که خوشبختانه امسال این سقف به دو برابر افزایش یافته و حدود ۳۰ میلیون تومان شده است.
شفا آنلاین>سلامت>ترکی امروز در سفر به شهرستان محلات برای بررسی مشکلات حوزه بازنشستگی این شهرستان گفت: پارسال ثبت رقم وام ضروری ۱۵ میلیون تومان برای هر نفر بود که خوشبختانه امسال این سقف به دو برابر افزایش یافته و حدود ۳۰ میلیون تومان شده است.

به گزارش شفا آنلاین: او در خصوص تغییراتی که در نحوه قرعه کشی و نوبت بازنشستگان انجام شده گفت: پیش از این قرعه کشی یک بار انجام می‌شد، اما امسال با توجه به افزایش سقف وامی که پرداخت می‌شود، این فرصت هر ماه ایجاد می‌شود و برای افرادی که قبلا ثبت نام کرده اند، شانس یک نفر در طول سال ۱۲ بار شده است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور افزود: بازنشستگان می توانند پس از قرعه کشی از این امتیاز استفاده کنند.

ترکی با اشاره به اینکه در بخش وام ازدواج فرزندان بازنشستگان هم اقدامات خوبی در حال انجام است گفت: در زمینه تامین جهیزیه فرزندان بازنشستگان هم برنامه‌هایی در نظر داریم که در سال جاری اجرا خواهد شد.

ترکی در سفر به شهرستان محلات از مجتمع ایرانگردی و جهانگردی آب درمانی آبگرم و خانه امید بازنشستگان شهرستان محلات بازدید کرد و از نزدیک در جریان مشکلات حوزه بازنشستگی در این شهرستان قرار گرفت.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: