کد خبر: ۲۴۸۶۲۴
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۷ - ۰۹ دی ۱۳۹۸ - 2019December 30
در روزهای ناسالم برای گروه حساس، افراد مبتلا به بیماری قلبی یا ریوی، سالمندان و کودکان باید فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند
شفاآنلاین>اجتماعی> شاخص کنترل کیفیت هوا بر روی ۸۸ قرار دارد بنابراین هوای تهران امروز سالم است.

به گزارش شفاآنلاین، هم اکنون شاخص کنترل کیفیت هوا بر روی ۸۸ قرار داشته و هوای تهران امروز در شرایط سالم قرار دارد. همچنین این شاخص روز گذشته ۷۸ بود که نشان می‌دهد که در ۲۴ ساعت گذشته، تهران هوایی سالم برای گروه‌های حساس داشته است.در سال جاری، ۲۵ روز پاک، ۱۹۵ روز سالم، ۵۹ روز ناسالم برای گروه‌های حساس در تهران تجربه کرده ایم. همچنین ۵ روز ناسالم برای تمامی گروه‌ها در تهران باعث آلودگی برخی مدارس شده است.

در روزهای ناسالم برای گروه حساس، افراد مبتلا به بیماری <Sickness>قلبی یا ریوی، سالمندان و کودکان باید فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.


باید به این نکته توجه داشت که حتی در روزهای سالم نیز، افراد خیلی حساس در صورت امکان فعالیت‌های طولانی یا سنگین را کاهش دهند.

به گفته کارشناس سازمان هواشناسی امروز جوی پایدار در کشور حاکم است که سبب افزایش غلظت آلاینده‌های جوی در شهرهای تهران و اصفهان می‌شود و تردد برای گروه‌های حساس باید کاهش پیدا کند.میزان


نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: