کد خبر: ۲۳۷۱۹۳
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۰ - ۲۵ تير ۱۳۹۸ - 2019July 16
طی ۲۴ ساعت گذشته شاخص کیفیت هوا بر روی عدد ۱۱۰ قرار داشت و ناسالم بود و در حال حاضر این عدد بر روی شاخص ۹۰ قرار گرفته و سالم است.
شفا آنلاین>اجتماعی> مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: با توجه به افزایش غلظت آلایند‌ها پیش‌بینی می‌شود طی امروز هوا ناسالم شود و همچنین احتمال وزش باد نسبتا شدید در تهران وجود دارد.


به گزارش شفا آنلاین:حسین شهبازی مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران درباره وضعیت هوای پایتخت<The weather of the capital> اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته شاخص کیفیت هوا بر روی عدد ۱۱۰ قرار داشت و ناسالم بود و در حال حاضر این عدد بر روی شاخص ۹۰ قرار گرفته و سالم است.

وی افزود: پیش‌بینی‌های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا نشان دهنده افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی در طول امروز است.

شهبازی افزود: در برخی از ساعات امروز وزش باد شدید با بزرگی بالاتر از ۸ متر بر ثانیه پیش‌بینی می‌شود که در برخی از زمان‌ها احتمال ریزش گرد و خاک و افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به همراه خواهد داشت.

مدیر واحد مدلسازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران خاطرنشان کرد: براساس افزایش موقتی غلظت آلاینده‌ها در برخی از ساعات امروز وضعیت کیفیت هوا در برخی مناطق شهر تهران ناسالم برای گروه‌های حساس خواهد شد و این وضعیت تا فردا ادامه دارد.

وی گفت: برای روز آینده نیز پیش‌بینی می‌شود وضعیت هوا در محدوده مرزی بین سالم و ناسالم برای گروه‌های حساس قرار گیرد.فارس

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: