کد خبر: ۲۱۴۰۰۸
تاریخ انتشار: ۱۹:۰۰ - ۲۱ آبان ۱۳۹۷ - 2018November 12
خانه ستارگان هالیوود در کالیفرنیا سوخت. شما هم حتماً خبر آتش‌سوزی گسترده در ایالت کالیفرنیای آمریکا را شنیده‌اید
شفا آنلاین>اجتماعی>خانه ستارگان هالیوود در کالیفرنیا سوخت. شما هم حتماً خبر آتش‌سوزی گسترده در ایالت کالیفرنیای آمریکا را شنیده‌اید. جالب است بدانید برخی ویلاها و خانه‌های ستارگان سینما و هالیوود نیز در این منطقه بوده که در اثر این رویداد از بین رفته است.

به گزارش شفا آنلاین: خانه ستارگان هالیوود در کالیفرنیا سوخت. شما هم حتماً خبر آتش‌سوزی گسترده در ایالت کالیفرنیای آمریکا را شنیده‌اید. جالب است بدانید برخی ویلاها و خانه‌های ستارگان سینما و هالیوود نیز در این منطقه بوده که در اثر این رویداد از بین رفته است.


خانه چند سلبریتی در آتش سوخت

به گزارش مجله دلتا، در این آتش‌سوزی که به منطقه مالیبو رسیده، برخی از سلبریتی‌های ثروتمند هالیوودی، خانه‌هایی گران‌قیمت داشته‌ که از دست‌ داده‌اند.

همچنین لوکیشن سریال معروف شبکه HBO یعنی West world نیز در آتش سوخته است. خسارات به‌گونه‌ای بوده که کل لوکیشن از بین رفته است.

این استودیوی فیلمسازی شاهد فیلمبرداری و تولید فیلم‌ها و سریال‌های محبوبی چون پزشک دهکده، فیلم تک‌تیرانداز آمریکایی، و The Love Bug، بوده است.


کیم کارداشیان و خواهرش کلویی، هر دو ویلایشان را در این این آتش سوزی ازدست‌ داده‌اند. اورلاندو بلوم بازیگر ستاره فیلم‌های دزدان دریایی کاراییب هم از بازیگرانی است که خبر از آتش گرفتن خانه‌اش داده و برای آتش‌نشانان دعا کرده است. خانه مادری بلا و جیجی حدید، مدل‎های مشهور هم در این حادثه به‎طور کامل از بین رفته است.

لیدی گاگا، خواننده نیز در این منطقه ویلایی داشته است که به نظر می‌رسد از بین رفته باشد. خانه جرارد باتلر، هنرپیشه فیلم "نجات رئیس جمهور روسیه توسط آمریکایی ها" نیز به طور کامل در آتش سوخت.ایران آرت

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: