کد خبر: ۱۸۱۱۲۰
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۵ - ۲۲ دی ۱۳۹۶ - 2018January 12
سلامت قلب خود را به کمک فناوری‌های نوین تضمین کنیدشرکت‌های دانش‌بنیان از اهمیت بسیار زیادی در کشور برخوردار هستند و با اختراعات روزمره جوانان نخبه در این شرکت‌ها و همچنین به واسطه طرح‌های مبتنی بر دانش سبب رشد و پیشرفت کشور می‌شوند.

شفا آنلاین>سلامت>شرکتی دانش بنیان اقدام به تولید دستگاهی کرده است که سیگنال قلب را نشان می‌دهد و آن را از بیماری‌های دیگر محفوظ می‌دارد.

به گزارش شفا آنلاین:سلامت قلب<heart health> خود را به کمک فناوری‌های نوین تضمین کنیدشرکت‌های دانش‌بنیان از اهمیت بسیار زیادی در کشور برخوردار هستند و با اختراعات روزمره جوانان نخبه در این شرکت‌ها و همچنین به واسطه طرح‌های مبتنی بر دانش سبب رشد و پیشرفت کشور می‌شوند.


یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان موفق به تولید دستگاهی در سلامت قلب شده است که به راحتی بیماری‌های قلبی را به دکتر نشان می‌دهد.


مدیر این شرکت دانش‌بنیان  با اشاره به اینکه این دستگاه ساخت ايران است، اظهار کرد: موضوع بسیار مهمی که وجود دارد این است که بدانیم همیشه نباید به دنبال برتر بودن باشیم و نباید بگوییم اولین نفر بوده‌ایم بلکه باید تلاش خود را به کار گیریم تا بهترین محصول را در یک رشته تولید کنیم.
تشخيص فورى بيمارى ها با فناورى هاى دانش بنيان

وی ادامه داد: در همین راستا شرکت دانش‌بنیان ما اقدام به تولید دستگاه نشان‌دهنده سیگنال قلب کرده است که به عنوان یکی از بهترین‌ها در حوزه خود به صورت بومی در کشور تولید شده است.

مدیر این شرکت دانش‌بنیان با بیان اینکه این دستگاه سیگنال‌های قلبی را نشان می‌دهد و از آن‌ها نسخه‌ای تهیه‌ می كند، گفت: یکی از مهم ترین اقداماتى که این دستگاه‌ها انجام می‌دهند این است که نوار قلب و سیگنال آن‌ها را نه تنها نشان می دهند بلکه نقاط مشکوک قلب را هم که ممکن است بیمار باشند به دکتر نشان می‌دهند.

وی یادآور شد: این دستگاه سبب ایجاد موفقیت‌های بسیار برای تیم پزشکی می‌شود که می‌توانند به راحتی بیماری‌ها را تشخیص دهند.yjc
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: