کد خبر: ۳۳۲۶۹۳
تاریخ انتشار: ۱۹:۰۰ - ۰۴ مهر ۱۴۰۲ - 2023September 26
ماندن در روابط عاشقانه هرگز آسان نیست. هر ماه و هر سال، اتفاقات زیادی می افتد، هجوم شدید احساسات به طور مداوم در اعماق وجود هر زن و شوهری دارد.

شفا آنلاین>سلامت>این مطلب، 10 چیزی که هر زنی از مرد زندگی اش می خواهد را به شما خواهیم گفت. 

به گزارش شفا آنلاین:ماندن در روابط عاشقانه هرگز آسان نیست. هر ماه و هر سال، اتفاقات زیادی می افتد، هجوم شدید احساسات به طور مداوم در اعماق وجود هر زن و شوهری دارد. اما در میان تمام انتظارات، برآورده شدن و واقعیت و درک، چند چیز وجود دارد که حداقل هر زنی از مرد زندگی اش می خواهد.

10. حفاظت مرد از زن

هر زن دوست دارد همسرش نه تنها از نظر جسمی بلکه از نظر احساسی، ذهنی و معنوی از او محافظت کند. او آن ذره‌ای از آرامش و سلامت عقل را می‌خواهد که نتواند از اینجا و آنجا در این دنیای بی‌رحمانه جمع کند. ممکن است یک مبارز، فمینیست یا بسیار سرسخت باشد، با این حال می‌خواهد مردش رهبری را بر عهده بگیرد و از او در برابر هرج و مرج در همه موقعیت‌ها محافظت کند.

9. زن نیاز دارد که گاهی کودکانه رفتار کند

وقتی همسرتان را «بچه» صدا می‌زنید، سعی کنید آن را به معنای واقعی کلمه هم معنایش کنید. اغلب اوقات، تنها چیزی که او می خواهد این است که همانند دختری برای کوچک شما باشد. یک بچه که بتوانید او را در آغوش بگیرید و او را نوازش کنید. او ممکن است به اندازه کافی بالغ شده باشد، اما هر چند وقت یک بار نیاز دارد که بچه وار باشد.

8. شنیدن دوستت دارم

شاید شما او را بیش از هر چیز دوست دارید. اما اگر احساسات خود را بروز ندهید، او هم نخواهد فهمید. دوستت دارم گفتن به همسرتان زور ندارد. اگر واقعا دوستش دارید، هر روز به او بگویید که چقدر دوستش دارید. زنان می خواهند دوست داشته شوند و می خواهند در آغوش امنی زندگی کنند. بنابراین هیچگاه از گفتن دوستت دارم به همسرتان غفلت نکنید.

7. قدردانی از همسر

یکی دیگر از مواردی که در لیست ما وجود دارد، قدردانی است. او ممکن است خوب، بد، زشت یا زیبا باشد، صرف نظر از همه چیز، هرگز تحسین او را نادیده نگیرد. چیزی که ممکن است دنیای او را به بهشت تبدیل کند، چند کلمه خوب از زبان شماست. اگر غذا جلوی تان می گذارد، بعد از خوردن، دستش را ببوسید. و همیشه قدردان بودنش در کنارتان باشید.

6. نوازش شدن

او ممکن است از نظر جنسی فعال نباشد، شاید کمی سنت گرا نیز باشد و از صمیمیت می ترسد، مانند یک بچه کوچک که از یک حشره می ترسد. ولی صرف نظر از تمایلات جنسی، تمایلات و روانش، تنها چیزی که او نیاز دارد این است که در آغوش شما گرفته شود. بدون شک او شما را از بسیاری جهات می خواهد. آغوش، بوسه و لمس شما داروهای او برای مبارزه با هر نوع درد است.

5. اختصاص زمان به همسر

پس فکر می کنید هدایای گرانقیمت، کیف های گوچی، ری بن های شما برای جبران غیبت شما کافی است؟ خیر، نیست. هیچ چیز نمی تواند جرقه ی پرشور زندگی یک خانم را به گونه ای که وقت خود را با او سپری می کنید، شعله ور کند. زمان گرانترین هدیه ای است که می توانید بی عیب و نقص بپیچید و به روشی ظریف به همسر خود تحویل دهید.

4. توجه و ایجاد علایق مشترک

حمایت و پایبندی شما به هر کاری که او انجام می دهد، صرف نظر از اینکه شما علاقه مند هستید یا نه، چیزی است که او پنهانی آرزو می کند. هر بار که او چیزی می نویسد و عکسی پست می کند، از شما می خواهد که حداقل تظاهر کنید که آن را خوانده اید. این برای همسرتان یک دنیا معنا دارد.

مثلا ممکن است موسیقی غربی یا شرقی را دوست نداشته باشید، اما اگر همسرتان به آنها گوش می دهد، به او اجازه دهید صدا را پخش کند و وانمود کنید که دارید گوش می دهد، حتی اگر در واقعیت از آنها متنفرید. تلاش اندکی مورد نیاز است و قطعا برای همسرتان ارزش خواهد داشت.

3. معرفی همسر به دوستان و خانواده

یکی دیگر از موارد مهم، معرفی کوتاه او به خانواده و دوستان شما است. باور کنید هر زنی می‌خواهد توسط شما به اطرافیان تان معرفی شود. او همسر زیبای شماست و وارد مسیر زندگی تان شده تا با شما ادامه بدهد. بنابراین همه جا با او باشید و او را به همه معرفی کنید. برنامه شلوغ شما نباید از دادن فضای کمی به او در زندگی تان جلوگیری کند.

2. داشتن جوانمردی

مهم نیست که شما دو نفر چقدر صریح هستید، اما هرگز فراموش نکنید که جوانمردی هرگز از مد نمی افتد. جوانمردی مورد خواست تمام زنان خوب است. این نگرش جنتلمنانه، باعث می‌شود که او احساس کند ملکه دنیای شماست. داشتن روحیه جوانمردی، چیزی است که به شما کمک می‌کند همیشه به همسرتان نزدیک باشید.

1. نگذارید همسرتان تنها باشد

با همسرتان همانند یک پری رفتار کنید. او را ستایش کنید و همیشه از ویژگی ها و استعدادهایی که دارد صحبت کنید. همان قدر که شما پشتیبان او باشید، او هم پشتیبان شما خواهد بود. زمانی که تنها و افسرده بود کنارش باشید، باور کنید که حرف های شما تنها درمان برای تنهایی و گوشه گیری های گاه و بی گاه همسرتان است. بنابراین هیچوقت او را تنها رها نکنید.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: