کد خبر: ۳۲۶۱۳۰
تاریخ انتشار: ۱۶:۰۰ - ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - 2023May 31
بهمن موتور محصول پیکاپ خود را از مسیر بورس کالا در دسترس متقاضیان قرار می‌دهد.
شفا آنلاین>سلامت>سیاست‌گذار خودرویی بعد از راه‌اندازی سامانه یکپارچه فروش با مکانیزم بدون قرعه‌کشی از تمام خودروسازان خواست تا محصولات خود را تنها از این مسیر عرضه کنند. پیش از این خودروسازان این امکان را داشتند تا خودروهای خود را به کمک اهرم بورس کالا به دست متفاضیان برسانند. بعد از تعامل میان وزارت صمت و بورس کالا این امکان بوجود آمد برخی از خودروها که تقاضای کمتری برای آنها وجود دارد به خواست خودروساز روی تابلوی بورس کالا رفته و از این مسیر به دست مشتریان برسد.

به گزارش شفا آنلاین:بهمن موتور محصول پیکاپ خود را از مسیر بورس کالا در دسترس متقاضیان قرار می‌دهد. براساس اخبار منتشر شده قرار است روز 10 خرداد 1402، کاپرا 2 روی تابلوی بورس کالا برود. بهمن‌موتوری‌ها در حالی عرضه کاپرا 2 را از مسیر بورس کالا در دستور کار قرار دادند که این روزها شاهد برگزاری دور دوم فروش محصولات خودروسازان از مسیر سامانه یکپارچه خودرو نیز هستیم، اما بهمن موتور با هماهنگی وزارت صمت در دور جدید فروش خودرو با مکانیزم بدون قرعه‌کشی حاضر نشد.

آنطور که بورس کالا اعلام کرده است، متقاضیان خرید این خودرو می‌توانند تا ساعت 16 امروز سه‌شنبه (9 خرداد 1402) سفارش‌گذاری کنند. سفارش‌گذاری برای خرید کاپرا 2 طبق روال گذشته از مسیر کارگزاری‌های بورسی امکان‌پذیر است. بهمن‌موتوری‌ها برنامه‌ریزی کرده‌اند تا  150 دستگاه از این محصول پیکاپ خود را پشت ویترین بورس کالا عرضه کنند. متقاضیان خرید کاپرا 2 توجه کنند کاپراهای عرضه شده در بورس کالا تنها با رنگ سفید در دسترس آنها قرار دارد.

همچنین بورس کالا اعلام کرده متقاضیان باید 100 درصد مبلغ پایه این خودرو را برای شرکت در این طرح فروش بورسی خودرو واریز کنند. قیمت پایه پیکاپ کاپرا 864 میلیون تومان است.

البته این طرح فروش همانند طرح‌های پیشین فروش بورسی خودرو محدودیت‌های پیشین را برای متقاضیان شرکت در آن در نظر نگرفته است. متقاضیانی که قصد داشته باشند از مسیر بورس کالا پیکاپ کاپرای 2 را در اختیار بگیرند و از  سال 98 تاکنون در طرح‌های فروش خودروسازان شرکت کرده و خودرویی دریافت کرده‌اند نیز می‌توانند در طرح فروش بورسی کاپرا 2 بهمن موتور شرکت کنند.

البته باید تاکید کرد که هر متقاضی خرید کاپرا 2 تنها می‌تواند برای خرید یک دستگاه از این خودرو از مسیر بورس کالا اقدام کند.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: