کد خبر: ۲۶۱۰۰۲
تاریخ انتشار: ۲۳:۰۰ - ۱۷ تير ۱۳۹۹ - 2020July 07
رمضانی که از همان ابتدای صحبت، مخالف برگزاری لیگ برتر بود به‌یکباره گفت اصلا چرا پروتکل بهداشتی نوشته شده وقتی شوآفی بیش نیست
شفاآنلاین>اجتماعی>ورزشی>شب گذشته برنامه فوتبال برتر به اتفاقات اخیر دیدارهایی پرداخت که برگرار نشده است . 

به گزارش شفاآنلایندر این بین محمد علوی مربی فولاد خوزستان روی خط آمد و توضیحاتی را ارائه داد و دقیقا جایی که صحبت‌های ضد و نقیضی را مطرح میکرد سعید اذری مدیرعامل باشگاه روی خط آمد تا درواقع به او کمک کند!

بخش عجیب و جالب برنامه دیشب اما جایی بود که سعید رمضانی مدیر تیم فوتبال استقلال روی خط آمد و صحبت‌هایی را مطرح کرد که باعث شگفتی بینندگان شد. رمضانی که از همان ابتدای صحبت، مخالف برگزاری لیگ برتر بود به‌یکباره گفت اصلا چرا پروتکل بهداشتی نوشته شده وقتی شوآفی بیش نیست؟ و به همین من و فرهاد مجیدی این پروتکل را اصلا رعایت نمی‌کنیم! 

وقتی چنین صحبتی از سوی رمضانی مطرح شد سهیل مهدی سرپرست برگزاری مسابقات اعلام کرد وقتی شما پروتکل بهداشتی مورد تایید فیفا را شوآف می‌دانید دیگر کاری از دست من برنمی‌آید اما سوال اینجا است که چطور رمضانی روی آنتن زنده به راحتی اعتراف میکند که این پروتکل را انجام نداده و باعث ایجاد خطر برای بازیکنان و عوامل تیمش‌شده است؟


باید دید در نهایت رای کمیته انضباطی برای این ۲ دیدار برگزار نشده چه خواهد بود و یکی دو جین سه هیچ دیگر ثبت می‌شود یا خیر. پارسینه
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: