کد خبر: ۲۳۴۸۶۵
تاریخ انتشار: ۲۱:۱۰ - ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - 2019June 17
آقای روحانی بالغ بر ۷ ماه است که به دلیل عدم تخصیص بودجه به بنیاد شهید و امور ایثارگران مشکلات جدی برای جانبازان و خانواده شهدا و ایثارگران در خصوص دارو و درمان ایجاد شده است
شفاآنلاین>سلامت> نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات اعتباری بنیاد شهید گفت: به دلیل عدم تخصیص بودجه به بنیاد شهید و امور ایثارگران مشکلات جدی برای جانبازان و خانواده شهدا و ایثارگران در خصوص دارو و درمان ایجاد شده است.

به گزارش شفاآنلاین، سمیه محمودی نماینده مردم شهرضا در تذکر شفاهی جلسه علنی نوبت عصر امروز مجلس شورای اسلامی گفت: آقای روحانی بالغ بر ۷ ماه است که به دلیل عدم تخصیص بودجه به بنیاد شهید و امور ایثارگران مشکلات جدی برای جانبازان و خانواده شهدا و ایثارگران در خصوص دارو (medicine)و درمان ایجاد شده است.

وی افزود: آقای روحانی و آقای نوبخت اگر بنده و شما و دیگران به عنوان مسئول در این کشور فعالیت می‌کنیم مدیون خون شهدا، جانبازی جانبازان و ایثارگری ایثارگران و صبوری خانواده شهدا هستیم. به بحث دارو جانبازان ما توجه شود، لازم است در این زمینه به صورت ۱۰۰ درصد تخصیص بودجه داشته باشیم، بالغ بر ۱۷۰۰ میلیارد تومن به بیمه‌ دی بدهکار هستند، بیمه هم نمی‌تواند تعهدات خود را به داروخانه ها و پزشکان پرداخت کند و این موجب مشکل شده است.

محمودی گفت: آقای رییس جمهور استعفای وزیر آموزش و پرورش فرار روبه جلو بود، در ۶ ماه آینده حدود ۶۰۰۰ و یا ۷۰۰۰ نیرو بازنشسته می‌شود و این مسائل و مشکلاتی(Problems) را برای فرهنگیان ایجاد می‌کند، عدم پرداخت مطالبات فرهنگیان و عدم تخصیص سرانه به مدارس و رتبه بندی فرهنگیان از جمله مشکلاتی است که باید در هیات دولت رسیدگی شود.ایسنا
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: