کد خبر: ۲۳۴۶۲۶
تاریخ انتشار: ۰۸:۵۰ - ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - 2019June 15
این اتوبوس در ساعت مجاز در حرکت بوده و راننده نیز مدت طولانی رانندگی نکرده بود اما به‌دلیل خستگی و خواب آلودگی از مسیر منحرف و از دهانه پل سقوط کرده است
شفاآنلاین>اجتماعی>حوادث>خواب آلودگی راننده اتوبوس و انحراف از مسیر اصلی در آزاد راه تبریز- زنجان سبب واژگونی اتوبوس و مرگ 3نفر از مسافران شد.

به گزارش شفاآنلاین،در این تصادف که ساعت 2 و 22 دقیقه بامداد دیروز در سه راهی ماه نشان- 45 کیلومتری زنجان- اتفاق افتاد، راننده به‌دلیل خستگی<Fatigue> و خواب آلودگی از مسیر خارج شد و پس از برخورد با گاردریل از پل سقوط کرد.

سردار محمدحسین حمیدی، رئیس پلیس راه راهور ناجا گفت: «این اتوبوس در ساعت مجاز در حرکت بوده و راننده نیز مدت طولانی رانندگی نکرده بود اما به‌دلیل خستگی و خواب آلودگی از مسیر منحرف و از دهانه پل سقوط کرده است. 

در این تصادف 3نفر از مسافران در دم جان باختند و 20 نفر نیز مصدوم شده‌اند. در حال حاضر راننده به‌عنوان مقصر حادثه در اختیار مقام قضایی قرار دارد.»اصغر روحی، رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی استان زنجان گفت: «۱۱ کد آمبولانس از ایستگاه‌های دره لیک، اسفناج، ایده لو، پردیس، چیر، فاتح، ولیعصر، پاپایی، الهیه، صبا و اتوبوس آمبولانس از سهند به محل واژگونی اتوبوس اعزام شدند.۲۰ نفر توسط اورژانس و یک نفر توسط هلال‌احمر به مرکز درمانی آیت‌الله موسوی منتقل شدند.ایران 
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: