کد خبر: ۲۱۳۸۹۲
تاریخ انتشار: ۱۴:۲۲ - ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - 2018November 11
محل آتش‌سوزی یک منزل دو طبقه مسکونی با یک طبقه زیرزمین بود؛ زمانی که آتش‌نشانان به محل حادثه رسیدند طبقه همکف به وسعت حدود 250 متر کاملاً شعله‌ور شده، آتش به بخش‌هایی از طبقه بالایی و سقف سرایت کرده و به سرعت در حال گسترش به سایر قسمت‌های منزل بود
شفاآنلاین>حوادث>سخنگوی آتش‌نشانی تهران از وقوع آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی در خیابان جماران و مرگ مردی حدوداً ۸۰ ساله در پی این حریق خبر داد.

به گزارش شفاآنلاین، سیدجلال ملکی با اعلام خبر آتش‌سوزی مرگبار در خیابان جماران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 16:16 امروز آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی در خیابان جماران، خیابان حسن‌پور به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل آتش‌سوزی<fire> یک منزل دو طبقه مسکونی با یک طبقه زیرزمین بود؛ زمانی که آتش‌نشانان به محل حادثه رسیدند طبقه همکف به وسعت حدود 250 متر کاملاً شعله‌ور شده، آتش به بخش‌هایی از طبقه بالایی و سقف سرایت کرده و به سرعت در حال گسترش به سایر قسمت‌های منزل بود.

وی با اشاره به خروج افراد گرفتار شده داخل زیرزمین با کمک آتش‌نشانان متذکر شد: آتش‌نشانان به سرعت عملیات اطفای حریق را آغاز کرده و مشغول خاموش کردن آتش شدند.

ملکی با اشاره به مرگ مردی حدوداً هشتاد ساله در این آتش‌سوزی تصریح کرد: این مرد دچار محدودیت‌های حرکتی بود که در طبقه همکف گرفتار شده و پس از معاینات لازم توسط عوامل اورژانس مشخص شد به علت شدت سوختگی جان خود را از دست داده است.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران یادآور شد: هم‌اکنون ‌آتش‌نشانان مشغول ایمن‌سازی محل و بررسی علت حادثه هستند.مهر

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: