کد خبر: ۱۶۳۶۷۹
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۰ - ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017August 22
آنچه تحت عنوان توريست «فاحشه‌گري» در برخي نقاط معروف جهان همچون بانكوك، پاتايا و حتي پوكت وجود داشت، به بطن يك كشور اسلامي راه پيدا كرده است و در حال گسترش و گسترانيدن شعوب خود هم هست
شفا آنلاین>اجتماعی>تنها با يك كليك و پرداخت 50 تا 400 هزار تومان جنس خدمات در منزل را شما انتخاب كنيد!
به گزارش شفا آنلاین،با هشتگ «ماساژ» يكي از صفحاتي را كه مزين به تبليغات ماساژ و ريلكسيشن است، باز مي‌كنم. با تأكيد بر رضايت مشتري، نوشته شده ماساژ «همزمان توسط آقا و خانوم براي اولين‌بار در غرب تهران، ارتباط از طريق دايركت». براي رسيدن به حدس و گماني كه امیدوارم واقعی نباشد، از طريق دايركت پيام مي‌دهم.

خودم را خانمي جوان معرفي مي‌كنم و شرايط و ليست قيمت‌هايش را مي‌خواهم. چند دقيقه بعد پاسخ جالبي برايم مي‌فرستد؛ يك ساعت ماساژ كامل بدن توسط آقا 300 هزار تومان، در بهت و تعجب پرسش بعدي را در مورد حضور در منزل مطرح مي‌كنم، اما جواب عجولانه وي براي اعلام نرخ همراه با مسائل جنسي كه به رقمي بالاتر مي‌رسد، كافي است تا با كنار هم چيدن اين تكه از پازل در كنار تكه‌هاي ديگر همچون جست‌وجوي «ماساژ در منزل» در مرورگرهاي اينترنتي و تماس با چند شماره و چت تلگرامي، يقين پيدا كنم زيرپوست اين شهر و در سايه غفلت نهادهاي مسئول، هنجارشكني و بي‌بند و باري جنسي رخ عيان كرده است.

آنچه تحت عنوان توريست «فاحشه‌گري» در برخي نقاط معروف جهان همچون بانكوك، پاتايا و حتي پوكت وجود داشت، به بطن يك كشور اسلامي راه پيدا كرده است و در حال گسترش و گسترانيدن شعوب خود هم هست.
 
رسيدن به نقطه غمگين ماجرا از اينجا بود كه متن تبليغ‌هاي ماساژ در منزل، آموزش ماساژ و به‌كارگيري ماساژور، ماساژ حرفه‌اي را با ما تجربه كنيد و عبارت‌هايي ديگر از اين دست به وفور در صفحات آگهي‌ها، فضاهاي مجازي و در و ديوار اماكن آرايشي و ورزشي ديده شد.
 
ماسور خانم براي آقا و ماسور آقا براي خانم!
بدون ترديد شما هم تاكنون به صورت گذري از برخي خيابان‌ها تبليغات مراكز تخصصي ماساژ درماني را ديده‌ايد كه ارائه دهنده خدماتي چون ماساژ اروپايي، سوئدي، ريلكس، ‌تايلندي و سنگ داغ هستند. مكان‌هاي آرايشي و ورزشي جنب ورزشگاه‌هاي بزرگ كه به دليل محدوديت‌ها و نظارت‌هايي كه انجام مي‌شود تا حدود زيادي ملزم به رعايت اخلاق و قانون هستند، هرچند از همان طريق هم زير آبي مي‌روند و در مقابل تقاضاي ماساژ در منزل افراد، به شرطي كه متقاضي مرد مسن باشد، ماساژور زن را روانه منزل جهت انجام ماساژ مي‌كنند.
 
اي كاش همه آنچه در مورد «سالن‌هاي ماساژ» و «ريلكسيشن» وجود داشت به همان كلاهبرداري‌هاي سابق خلاصه مي‌شد. ماساژورهايي كه شماره آنها در فضاي مجازي پخش شده بود و با تماس تلفني و واريز وجه توسط تماس‌گيرندگان، ناگهان ناپديد مي‌شدند. هرچند كه همان زمان هم هشدارهايي در مورد قبح‌شكني و ستيز با شرعيات و اخلاق جامعه ايراني - اسلامي داده شد و ضرورت دخالت مستقيم و غير‌مستقيم نهادهاي مسئول در مقابل بهره‌برداري عده‌اي سودجو مورد گوشزد قرار گرفت.
 
نهادهاي مسئول دقيقاً كجا هستند؟!
اما اكنون وسعت اين ماجرا به فساد پنهاني در فضاي مجازي كشيده شده است. در اين بين نيز عده‌اي ديگر وجود دارند كه با تشكيل گروهي از خانم‌ها و آقايان كه بي‌شباهت به باند فحشا نيست، اقدام به گرفتن سفارش‌هاي تلفني براي انجام ماساژهاي درماني و ريلكسيشن مي‌كنند و حتي در استخدام خانم‌ها و آقايان تأكيد مي‌كنند كه فرد بايد مجرد يا متاركه كرده باشد.
 
مسئول گروه‌هاي آموزش ماساژ، در همان ابتدا به خانم و آقاي كارآموز(!)توصيه مي‌كنند كه اگر مي‌خواهند درآمد بالاتري داشته باشند و در كار خود به موفقيت دست پيدا كنند و صد البته كه براي گروه ماساژ پولساز باشند، بايد ماساژ دادن جنس مخالف را در دستور كار قرار دهند و رعايت اخلاق و شرعيات را به كلي كنار بگذارند، اما فاجعه فراتر از اين نيز در حال وقوع است؛ چراكه اين باندهاي ماساژ (بخوانيد باندهاي فحشا) به قدري در فضاي مجازي و حقيقي فالور و مشتري پيدا كرده‌اند كه اگر همين امروز و با چند سال تأخير هم پليس فتا و پليس امنيت وارد عمل شوند، بعيد است بتوانند با اين ناهنجاري گسترانيده شده در سطح جامعه برخورد كنند و مبتلايان به آن را نجات دهند.
 
زمینه آماده برای فحشا
براي رسيدن به سؤالات و فرضيه‌هاي ذهني خود، ابتدا چند شماره تلفن را از طريق سرچ ساده «ماساژ در منزل» در مرورگرهاي اينترنتي پيدا كردم، بعد از سؤال در مورد نوع خدمات‌دهي ماساژ به تعيين جنسيت و آدرس سالن رسيدم، در اكثر تماس‌ها بنا به دلايل اقتصادي يا شخصي خبري از سالن خدمات‌دهي در يك مكان مشخص نبود. همه فعاليت خدمات‌دهي ماساژ به انتخاب جنسيت نوع مخالف و قيمت مشخص ختم مي‌شد. در هيچ كدام از تماس‌ها نتوانستم به ماسور همجنس دستيابي داشته باشم و حتي در يكي از تماس‌ها، اين پرسش با قطع ناگهاني مكالمه روبه‌رو شد.
 
بماند كه در اوضاع فساد اخلاقي در جامعه ما تعدادي از كساني كه از قضا شماره آنها اشتباه ثبت شده بود، بعد از طرح سؤال از قيمت‌ها، با خنده و شوخي خود را خواهان پيدا كردن چنين ماساژورهايي معرفي مي‌كردند!
 
ماساژ‌هايي كه دستمايه فحشا و فساد اخلاقي در شهر است از نرخ 50 هزار تومان براي يك ساعت در منزل شروع  می‌شودو در نوع فاجعه‌بار خود به بالاي 400 هزار تومان رسيد. كافي بود تا هشتگ ساده‌اي را در اينستاگرام سرچ كنم تا زاويه‌هاي ديگري از پيدا و پنهان ماجرا را مشاهده كنم.

به يك شماره مي‌رسم، از طريق تلگرام پيام مي‌دهم، خودم را 30 ساله معرفي مي‌كنم و طرف مقابل خود را 27 ساله معرفي مي‌كند. مي‌پرسم ماسور خودتان هستيد يا آقا؟ مي‌گويد خودم هستم. قيمت مي‌پرسم، نرخ را براي يك ساعت 150 اعلام كرد. براي آخر هفته هماهنگ مي‌كنم و در نهايت مي‌گويد شب قبل تماس مي‌گيرد...

اينبار از طريق دايركت به يكي از صفحاتي كه با تصاوير مستهجن مزين به خدمات‌دهي ماساژ شده است و فيلتر هم نيست، پيام مي‌دهم. خودم را خانمي جوان معرفي مي‌كنم و شرايط و ليست قيمت‌هايش را مي‌خواهم. چند دقيقه بعد پاسخ جالبي برايم مي‌فرستد؛ يك ساعت ماساژ كامل بدن توسط آقا 300 هزار تومان كه اگر همراه با مسائل جنسي باشد 400 هزار تومان! در مورد خدمات‌دهي در منزل مي‌پرسم، با وقاحت تمام قبول مي‌كند و منتظر ارسال آدرس است...

آنچه به سختي در قالب قلم بيان شد، آنقدر علني و مشخص بود و هست كه هر حرفي بيش از اين «توضيح واضحات» است.جوان آنلاین
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: