کد خبر: ۳۲۶۲۲۸
تاریخ انتشار: ۱۸:۴۵ - ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - 2023June 01
محدودیت های ترافیکی تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۰ خرداد ماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

شفا آنلاین>سلامت>رئیس پلیس راه استان مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی از امروز تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۰ خرداد ماه ۱۴۰۲ در محورهای مواصلاتی استان خبر داد .

به گزارش شفا آنلاین:سرهنگ ‌یدالله جهان‌تاب اظهار داشت: به منظور ارتقاء ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت های ترافیکی تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۰ خرداد ماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

رئیس پلیس راه استان مازندران‌ افزود: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به غیر از موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز ترافیک تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۰ خرداد ماه در تمامی محورهای مواصلاتی استان ممنوع است.

‌جهان‌تاب با اشاره به ممنوع بودن تردد تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج- چالوس و بالعکس، اظهار داشت: تردد انواع وسایط نقلیه  از امروز پنج شنبه ۱۱ خرداد ماه تا پایان اجرای طرح  ازساعت ۱۲ ظهر تا ساعت ۲۴ از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و از ساعت ۳ بعد از ظهر تا ساعت ۲۴ از میدان امیرکبیر کرج و آزاد‌راه تهران ـ شمال  به سمت مرزن‌آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

جهانتاب‌ خاطرنشان کرد: تردد انواع وسایط نقلیه از روز پنج شنبه ۱۱ خرداد ماه تا پایان اجرای طرح از ۹ صبح  تا ساعت ۲۲ از مرزن آباد به سمت کرج  ممنوع بوده و تردد انواع وسایط نقلیه از ساعت ۱۲ ظهر تا ساعت ۲۲ همان روز از میدان امیرکبیر کرج و آزاد راه تهران-شمال به سمت مرزن آباد  به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی با اشاره به محدودیت های ترافیکی و ممنوع بودن تردد کلیه تریلر ها در محور هراز، گفت: تردد انواع کامیون و کامیونت به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی تا ساعت ۲۴ امروز پنج شنبه ۱۱ خرداد ماه و همچنین از ساعت ۶ صبح تا ۲۴ روزهای جمعه، شنبه و دوشنبه ۱۲، ۱۳، ۱۵ و همچنین  جمعه ۱۹  خرداد ماه از این محور ممنوع است .

‌جهان‌تاب همچنین یادآور شد: اجرای محدودیت های پیش بینی شده  منوط به شرایط ترافیکی بوده و در صورت عادی بودن با هماهنگی ماموران پلیس راه در محل اجرای محدودیت ها کان لم یکن تلقی و در شرایط افزایش حجم تردد و ترافیک ، ساعات اجرای محدودیت ها افزایش می یابد.

رئیس پلیس راه مازندران همچنین با اشاره به ممنوع بودن تردد ناوگان عمومی حامل زائران محترم حرم مطهر بنیانگذار انقلاب اسلامی در ایام ۱۴ و ۱۵ خرداد در محور کندوان خاطرنشان کرد: برای این منظور باید تردد در محورهای هراز و فیروزکوه به عنوان محورهای جایگزین انجام گیرد .

وی در خاتمه ‌از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، ضمن مدیریت سفر خود در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند‌.


نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: