کد خبر: ۳۱۲۴۵۳
تاریخ انتشار: ۱۸:۴۰ - ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - 2022September 26
جمعی از اساتید، دانشجویان و فعالان جامعه پزشکی کشور ضمن عرض تسلیت صمیمانه به خانواده و بستگان مرحومه مهسا امینی، با عنایت به بررسی‌های دقیق و مستندات پزشکی که حاکی از نبود هرگونه قصور و تقصیر در فوت آن مرحومه می‌باشد بیانیه ای صادر کردند.
شفاآنلاین>سلامت>جمعی از اساتید، دانشجویان و فعالان جامعه پزشکی کشور ضمن عرض تسلیت صمیمانه به خانواده و بستگان مرحوم مهسا امینی، با عنایت به بررسی‌های دقیق و مستندات پزشکی که حاکی از نبود هرگونه قصور و تقصیر در فوت آن مرحومه می‌باشد، سو استفاده‌ی عناصر معاند و جریان‌های سیاسی وابسته به سرویس‌های بیگانه و اغتشاشگران از عواطف و احساسات پاک مردم بویژه جوانان عزیز را محکوم کرد.

به گزارش شفاآنلاین:متن بیانیه به شرح زیر می‌باشد:

*به نام خداوند بخشنده‌ی بخشایشگر*
ماجامعه پزشکی کشور اعم از اساتید، دانشجویان، پرستاران، و قاطبه‌ی فعالان عرصه پزشکی همانند سایر اقشار و اصناف، ومردم عزیز کشورمان_ایران سرفراز_از درگذشت خواهر مسلمان خود، مرحومه مهسا امینی، متاثر و اندوهگین هستیم و این مصیبت را به خانواده و بستگان آن مرحومه صمیمانه تسلیت می‌گوییم.
طبیعی است دشمنان قسم خورده و معاندین، و گروه‌های سیاسی مرتبط و وابسته به کشور‌های بیگانه از این واقعه در راستای منافع نامشروع خود و درجهت ایجاد تفرقه و هرج و مرج در ایران اسلامی می‌خواهند سو استفاده کنند. ما به عنوان اعضای جامعه پزشکی کشور ضمن محکوم کردن این قبیل حرکات مذبوحانه به ملت عزیزمان در خصوص صداقت گروه‌های پزشکی رسیدگی کننده به پرونده آن مرحوم اطمینان می‌دهیم واز مردم و جوانان عزیزانتظار داریم ضمن حفظ هوشیاری و پرهیز از هرگونه همکاری و همراهی دشمنان ملی ومذهبی ضمن کمک به مسولین و دولت انقلابی و تلاشگر، در حفظ، شکوفایی و اعتلای کشور محبوب و عزیزمان کما فی السابق کوشا باشند.

*جمعی از اساتید گروه پزشکی، دانشجویان، پرستاران و اعضای جامعه پزشکی کشور، اول مهرماه ۱۴۰۱*

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: