کد خبر: ۲۴۷۴۸۵
تاریخ انتشار: ۱۷:۱۰ - ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - 2019December 10
چهارم شهریور ماه امسال فردي به كلانتري 115 رازی مراجعه و اظهار داشت: ساعت 22:00 الی 23:00 روز گذشته منزل وي در محدوده خيابان هلال احمر مورد دستبرد سارق یا سارقان قرار گرفته است و سارقان پس از تخريب درب ورودي گاو صندوق 60 ميليون تومان وجه نقد و تعدادي چک به سرقت برده اند
شفا آنلاین>اجتماعی>رئيس پايگاه هشتم پليس آگاهي پايتخت از دستگيري 2 سارق منزل خبر داد و گفت: استفاده از چك هاي سرقتي مالباخته، سارقان را لو داد.
 
به گزارش شفا آنلاین، سرهنگ "علی عزيزخاني" گفت: چهارم شهریور ماه امسال فردي به كلانتري 115 رازی مراجعه و اظهار داشت: ساعت 22:00 الی 23:00 روز گذشته منزل وي در محدوده خيابان هلال احمر مورد دستبرد سارق یا سارقان قرار گرفته است و سارقان پس از تخريب درب ورودي گاو صندوق 60 ميليون تومان وجه نقد و تعدادي چک به سرقت برده اند.

وی تصریح کرد: پس از ثبت شكايت اوليه در كلانتري، پرونده برای رسيدگي تخصصي در اختيار كارآگاهان پايگاه هشتم پليس آگاهي قرار گرفت.

این مقام انتظامی بیان کرد: تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه شخصی در هیجدهم آبان يکی از چک هاي سرقتی شاکي را به بانک مربوط ارائه خواستار برداشت مبلع چک می شود. ولی به علت عدم کفايت موجودي، چک برگشت می خورد. و سپس این فرد با شاکی تماس گرفته و خواستار مطالبه وجه چک می شود.

عزیرخانی ادامه داد: تحقیقات پلیسی وارد مرحله تازه تری شد و ماموران موفق شدند اولین مظنون پرونده را در بیست و سوم آبان ماده در محدوده خیابان مختاری دستگیر کنند.

رئيس پايگاه هشتم پليس آگاهي پايتخت با اشاره به اینکه اولین مظنون پرونده مدعی بود که چک را از فردی به نام فرید دریافت کرده است و از سرقتی بودن آن بی اطلاع است، افزود: تحقیق در خصوص شناسایی فرید آغاز شد و در تحقیقات پلیسی به دست آمد که این فرد به تازگی روانه زندان شده است.

وی ابراز داشت: با هماهنگی های قضائی فرید به پايگاه هشتم منتقل شد و این فرد نیز در تحقیقات پلیسی مدعی شد که چک توسط دو نفر به نام هاي ناصر و صفر به وی تحویل شده است.

عزیر خانی با بیان اینکه اینکه در تحقیقات پلیسی هویت این دو نفر در محدوده خیابان خیام و پاسگاه نعمت آباد شناسایی شد، اضافه کرد: با دستور قضائی هر 2 سارق در ششم آذرماه در دو عملیات همزمان و هماهنگ در مخفیگاهشان دستگیر و به پليس آگاهي منتقل شدند.

رئيس پايگاه هشتم پليس آگاهي پايتخت در پايان، گفت : هر دو متهم پس از حضور در پايگاه هشتم به سرقت از منزل شاکي اعتراف کردند و با دستور بازپرس شعبه 11 دادسراي ناحيه 18 تهران برای ادامه تحقيقات و شناسايي ساير سرقت هاي احتمالي در اختيار پايگاه هشتم پليس آگاهي پايتخت قرار دارند.

این مقام پلیسی به شهروندان توصيه کرد: محل مسکونی خود را به دوربین مداربسته مجهز کنند و از درهای ضد سرقت در ساختمان استفاده کنند.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: