کد خبر: ۲۳۶۸۷۱
تاریخ انتشار: ۲۰:۲۰ - ۲۰ تير ۱۳۹۸ - 2019July 11
یکی از بیماران مراجعه کننده به بیمارستان طالقانی چالوس به هنگام بازدید دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت از این بیمارستان نسبت به آنچه که نبود پزشکان متخصص می نامید، اعتراض داشت
شفا آنلاین>سلامت>وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دستور رسیدگی به وضعیت بیمار چالوسی را داد که در جریان بازدید وی از بیمارستان این شهرستان از هوش رفت.

به گزارش شفا آنلاین، یکی از بیماران مراجعه کننده به بیمارستان طالقانی چالوس به هنگام بازدید دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت از این بیمارستان نسبت به آنچه که نبود پزشکان متخصص می نامید، اعتراض داشت.

این خانم بیمار که مبتلا به بیماری ام اس(MS) بوده و همراه مادرش به بیمارستان آمده بود، با فریاد خطاب به وزیر بهداشت گفت: ما مشکل داریم چرا نباید یک دکتر خوب در این بیمارستان باشد.

وزیر بهداشت پس از اینکه متوجه فریادهای این خانم شد، نزدیک وی رفت تا به حرف‌هایش گوش کند ولی پیش از آن بیمار از هوش رفت. بلافاصله دکتر نمکی دستور رسیدگی به وضعیت این بیمار را صادر کرد.

وزیر بهداشت صبح امروز به منظور ارزیابی ظرفیت‌های بهداشتی و درمانی شهرستان‌های نوشهر و چالوس از مراکز درمانی این دو شهرستان بازدید کرد.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: