کد خبر: ۲۲۹۲۱۹
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۴ - ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - 2019April 14
خوشبختانه طی یک سال و نیم گذشته توجه به شادی‌های جمعی در شهر تهران افزایش پیدا کرده است. امیدواریم با افزایش این نشاط جمعی زمینه رضایت شهروندان نیز فراهم شود
شفاآنلاین>سلامت>رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران با اشاره به برگزاری مراسم نوروز در نقاط مختلف پایتخت به ویژه نوروزگاه‌ها گفت: خوشبختانه ظرف یک سال و نیم گذشته شاهد افزایش نشاط جمعی در شهر تهران بوده‌ایم.

به گزارش شفاآنلاین، محمدجواد حق‌شناس در یکصد و سی‌وپنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکری در خصوص برگزاری جشن‌های نوروزی در پایتخت گفت: خوشبختانه طی یک سال و نیم گذشته توجه به شادی‌های جمعی در شهر تهران افزایش پیدا کرده است. امیدواریم با افزایش این نشاط جمعی زمینه رضایت شهروندان نیز فراهم شود.

وی افزود: با وجود آنکه کام مردم پایتخت از حادثه سیل تلخ شده بود، تلاش شد با تمامی سختی‌ها فضای مناسب نوروزی برای شهروندان و میهمانان شهر تهران فراهم شود که در این حوزه باید برگزاری نوروزگاه‌ها تشکر خود را اعلام کنم.

وی ادامه داد: سیل‌های اخیر نشان داد طی سالیان اخیر در حوزه شهرسازی عملکرد خوبی نداشتیم و مشاهده کردیم در بنای تخت جمشید که چندین هزار سال قدمت دارد در زمان سیلاب مشکلی رخ نداد اما بناهایی که طی ۴۰ سال اخیر ساخته شده با یک سیل دچار خسارات بسیاری می‌شوند لذا باید در حوزه شهرسازی توجه بیشتری داشته باشیم تا بافت‌هایی که در نقاط مختلف شکل می‌گیرند استحکام لازم را داشته باشند.

وی تأکید کرد: طی یک سال و نیم گذشته توجه به شادی جمعی در شهر تهران افزایش یافته است. ایسنا
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: