کد خبر: ۲۲۴۲۱۲
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۰ - ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - 2019February 21
در خصوص مالیات پزشکان باید واقعیت را نگاه کرد و نباید با موضوع به صورت پوپولیستی برخورد کرد
شفاآنلاین>سلامت محمدجواد جمالی نوبندگان اظهار داشت: در خصوص مالیات پزشکان باید واقعیت را نگاه کرد و نباید با موضوع به صورت پوپولیستی برخورد کرد.

به گزارش شفاآنلاین، وی در پاسخ به این پرسش که آیا با پرداخت مالیات از سوی پزشکان مخالف هستید؟ گفت: من مخالف این موضوع نیستیم، اما می‌گویم باید به صورت کارشناسی این موضوع را نگاه کرد و نمی توان به صورت احساسی اقدام کنیم. اگر می‌گویم نباید به موضوع مالیات پزشکان به صورت پولویستی نگاه کرد، به این دلیل نیست که می‌خواهم از این قشر دفاع کنم. من اگر چه پزشک هستم، اما نه پولدارم و نه مطب دارم و نه در بخش خصوصی فعال هستم. در دوره‌ای رییس بیمارستان بودم و حقوق بازنشستگی می‌گیرم.

این جراح(Surgeon) عمومی ادامه داد: به عنوان رییس بیمارستان نجمیه بازنشسته شدم و حقوق بازنشستگی من بعد از سه سال، افزایش یافته و حدود 5 میلیون تومان دریافتی دارم.

وی افزود: پزشکان ما امروز مالیات می‌دهند. اما از رسانه ها سوال می کنم که چه کسی پیگیر مالیات وکلای دادگستری است؟ وکلایی که به مردم می‌گویند 50 میلیون و 100 میلیون بدهید تا پرونده شما را پیگیری کنم و هیچ قولی هم درباره نتیجه پرونده نمی‌دهم. این وکیل(Lawyer) استرس بازی کردن با جان مردم را هم ندارد. حالا چه کسی پیگیر مالیات وکلای دادگستری است؟

نماینده فسا در مجلس با اشاره به درآمد مداحان و مالیات مداحان گفت: از سوی دیگر مداحانی که برای چند ساعت مداحی به صورت میلیونی پول می گیرند، اینها کجا مالیات پرداخت می‌کنند؟ به چه کسی مالیات می‌دهند؟ مالیات آنها چگونه محاسبه می‌شود؟ چرا رسانه‌ها به این مسائل نمی‌پردازند؟موج
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
بهروزبرومند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۲
0
0
درود بر سرور دکترمحمد جواد جمالی که بسیار داهیانه و با احساس مسئولیت در برابر سرنوشت بیماران بدرستی نشان داده اند که نباید برای فریب عوام پزشکان را دراز نمود. امید که دیگر نمایندگان از ایشان آموزش بگیرند.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: