کد خبر: ۲۲۳۰۹۷
تاریخ انتشار: ۱۷:۱۰ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - 2019February 10
وزیر بهداشت در ابلاغیه‌ای به پنج معاون و مدیر خود بر اشراف بیشتر به نحوه خدمت‌رسانی و جلب رضایت بیماران و شاغلان حرف پزشکی در سراسر کشور تاکید کرد
شفاآنلاین>سلامت> وزیر بهداشت در ابلاغیه‌ای به پنج معاون و مدیر خود بر اشراف بیشتر به نحوه خدمت‌رسانی و جلب رضایت بیماران و شاغلان حرف پزشکی در سراسر کشور تاکید کرد.

به گزارش شفاآنلاین، در ابلاغیه دکتر سعید نمکی خطاب به دکتر حریرچی، قائم مقام وزیر و معاون کل وزارت بهداشت، دکتر جان بابایی، معاون درمان، دکتر رئیسی، معاون بهداشت، دکتر توکلی، مشاور وزیر و مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات و دکتر جهانپور، سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی آمده است:

«پیرو مذاکرات حضوری جهت اشراف بیشتر به نحوه خدمت رسانی و جلب رضایت بیماران و همکارانمان در سراسر کشور ضروری است موارد ذیل پیگیری شود:

۱. شورای نظارت بر ارزیابی استان با حضور پنج نفر از افراد ذیصلاح متشکل از نماینده سازمان نظام پزشکی(medical)، نماینده انجمن‌های علمی و یا سازمان‌های مردم نهاد عرصه سلامت در سطح استان و سه نفر از همکارانمان در دانشگاه علوم پزشکی تشکیل شود. اسامی افراد پیشنهادی قبلاً به اینجانب اعلام گردد.

۲. شورای نظارت و ارزیابی مرکزی با حضور نماینده محترم سازمان نظام پزشکی، نماینده محترم مجمع انجمن‌های علمی، معاون محترم درمان، معاون محترم بهداشت، مدیرکل محترم بازرسی و دو نفر با معرفی اینجانب تشکیل شود.

۳. سازوکار مناسب جهت نظارت مستمر بر دستگاه‌های تحت مدیریت تنظیم و ارائه گردد.

ضرروی است داشبورد مدیریتی مبتنی بر سطح بندی اطلاعات مورد نیاز برای سطوح نظارتی تعریف و اجرایی شود.

به کارگیری کلیه ظرفیت‌ها همچون تبادل پیامک با ارباب رجوع، نصب صندوق در مراکز (centers)مهم و تعیین رابط جهت انتقال موارد به شوراهای نظارت استانی و مرکزی مؤثر خواهد بود. امیدوارم ظرف یک هفته آتی نحوه اعمال موارد فوق را توسط همکاران ارجمند دریافت کنم.»
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: