کد خبر: ۲۱۲۸۴۰
تاریخ انتشار: ۱۹:۵۰ - ۰۷ آبان ۱۳۹۷ - 2018October 29
۹ تن از بیماران بستری در بیمارستان صدر نجف الاشرف با اتوبوس آمبولانس جمعیت هلال احمر برای ادامه درمان در بیمارستان‌های ایران به مرز مهران اعزام شدند
شفاآنلاین> اجتماعی> مسئول انتقال بیماران در نجف اشرف، از انتقال ۹ بیمار بستری در بیمارستان صدر نجف الاشرف، برای ادامه درمان به بیمارستان های کشورمان خبر داد.

به گزارش شفاآنلاین: حکمت هاشمی گفت: ۹ تن از بیماران بستری در بیمارستان صدر نجف الاشرف با اتوبوس آمبولانس جمعیت هلال احمر برای ادامه درمان در بیمارستان‌های ایران به مرز مهران اعزام شدند.

وی افزود: در نخستین ساعات بامداد یکشنبه ۹ تن از بیماران بستری در بیمارستان صدر نجف الاشرف برای ادامه درمان در ایران با اتوبوس آمبولانس جمعیت هلال احمر به مرز مهران اعزام شدند.

هاشمی تصریح کرد: این زوار طی ۴۸ ساعت گذشته به علت عارضه‌های شکستگی دست و پا، عارضه قلبی،  ضایعه نخاعی، شکستگی دنده و قفسه سینه در بیمارستان صدر نجف الاشرف بستری شده بودند که با هماهنگی بیمه، جمعیت هلال احمر با یک دستگاه اتوبوس آمبولانس مجهز، به مرز مهران اعزام شدند.

وی افزود: آمبولانس‌های اورژانس در نقطه صفر مرزی، مصدومین را برای ادامه درمان آنها به بیمارستان‌های ایران منتقل خواهند کرد. مهر
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: