کد خبر: ۲۰۲۲۴۸
تاریخ انتشار: ۱۷:۰۰ - ۱۹ تير ۱۳۹۷ - 2018July 10
در سی و دومین دوره آزمون دستیاری دندانپزشکی ، 2 هزار و 228 داوطلب ثبت نام کردند که از این تعداد حدود 370 نفر در فرآیند آزمون پذیرفته می‌شوند که در نهایت برای گذراندن دوره تخصصی به دانشگاه های مربوطه معرفی خواهند شد
شفا آنلاین>سلامت>دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی وزارت بهداشت گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی، کلید نهایی این آزمون، 23 تیرماه در سایت مرکز سنجش قرار خواهد گرفت.

به گزارش شفا آنلاین، حسن رزمی به برگزاری آزمون ارتقا و دستیاری دندانپزشکی در 14 تیرماه اشاره کرد و اظهار داشت: در سی و دومین دوره آزمون دستیاری دندانپزشکی (Dental assistant test)، 2 هزار و 228 داوطلب ثبت نام کردند که از این تعداد حدود 370 نفر در فرآیند آزمون پذیرفته می‌شوند که در نهایت برای گذراندن دوره تخصصی به دانشگاه های مربوطه معرفی خواهند شد.

رزمی از برگزاری آزمون ارتقا با شرکت 784 نفر در 17 حوزه تخصصی خبر داد و تصریح کرد: با توجه به گزارش نمایندگان دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی در محل برگزاری آزمون با همکاری و همدلی همکاران در مرکز سنجش آموزش پزشکی و حراست مرکز، فرآیند اجرایی آزمون بدون هیچ مشکلی برگزار شد.

وی ادامه افزود: طبق زمانبندی انجام شده در مرکز سنجش آموزش پزشکی در روزهای 19 و 20 تیرماه، روند بررسی اعتراضات انجام خواهد شد و در نهایت روز 23 تیر، کلید نهایی آزمون دستیاری دندانپزشکی در سایت مرکز سنجش قرار خواهد گرفت.

دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی وزارت بهداشت(Ministry of Health) با اشاره به اینکه در آزمون دستیار دندانپزشکی امسال هیچ تغییر ظرفیتی نسبت به سال گذشته نداشتیم، خاطرنشان کرد: طبق ارزیابی های اولیه انجام شده آزمون ارتقا و دستیاری دندانپزشکی از لحاظ رعایت استانداردها با کیفیت خوبی برگزار شد. در نظر داریم تا بر مبنای روش ها و فناوری های نوین در آزمون سال آینده از این روش ها بهره برداری کنیم تا نحوه و کیفیت برگزاری آزمون به لحاظ اجرایی ارتقا یابد.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: