کد خبر: ۲۷۱۳۸۱
تاریخ انتشار: ۲۰:۱۹ - ۲۴ دی ۱۳۹۹ - 2021January 13
در بحث واکسن، مردم باید بدانند که پلیس با جدیت و حساسیت موضوع سلامت مردم را دنبال کرده و در این فضا با هماهنگی نهادهای مربوطه نظیر وزارت بهداشت و... با هر نوع سودجویی و اخلالگری برخورد خواهد کرد

شفاآنلاین>سلامت> سخنگوی ناجا از برخورد با سودجویان در زمینه واکسن کرونا خبر داد.

به گزارش شفاآنلاین: سردار مهدی حاجیان درباره تمهیدات پلیس در مورد سوء استفاده‌های احتمالی پیرامون واکسن کرونا گفت: در بحث واکسن، مردم باید بدانند که پلیس با جدیت و حساسیت موضوع سلامت مردم را دنبال کرده و در این فضا با هماهنگی نهادهای مربوطه نظیر وزارت بهداشت و... با هر نوع سودجویی و اخلالگری برخورد خواهد کرد.

وی ادامه داد: به عنوان مثال در فضای مجازی تورهای جعلی را اعلام ‌کردند که در آن گفته شده بود می‌توان با سفر به ترکیه یا کشوری دیگر واکسن کرونا دریافت کرد. همه اینها رصد شد و جعلی است و اتفاقاً با عاملان آن هم برخورد شد و تعدادی هم دستگیر شده و  سایت‌شان هم بسته شد.

سخنگوی ناجا با تأکید بر اینکه پلیس بر این فضا اشراف دارد، اظهار کرد: ما به شکل روزانه و دائمی این فضا و مطالب مربوط به آن را رصد کرده و با موارد تخلف و سودجویی برخورد خواهیم کرد.

وی درباره ادعای فروش واکسن قاچاق نیز گفت: در بحث قاچاق دارو هم طرح‌های زیادی انجام شده و پلیس مقابله با این موضوعات را با توجه به اینکه به سلامت مردم مرتبط است مورد توجه ویژه خود دارد. ایسنا
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: