کد خبر: ۲۵۲۰۱۴
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۵ - ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - 2020February 24
تحقیقات تکمیلی نشان داد که قاتل، داماد سابق خانواده بوده که چند سال پیش به خاطر اختلافات شخصی از دختر مقتولان جدا شده بود
 شفاآنلاین>سلامت>داماد کینه جو در اقدامی هولناک پدر و مادر همسر سابقش را کشت و پس از آن هم به زندگی خودش پایان داد.

به گزارش شفاآنلاین، سرهنگ محمدرضا آمویی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه در این باره گفت: ظهر روز شنبه 3 اسفند گزارش کشف 3 جسد در داخل یک خودرو حوالی میدان امام حسین(ع) کرمانشاه به پلیس گزارش شد مأموران پس از مراجعه به محل با جسد 2مرد و یک زن در داخل خودرو مواجه شدند.

تحقیقات پلیس مشخص کرد که اجساد متعلق به زوجی میانسال و مرد جوانی است که همگی با شلیک گلوله کشته شده‌اند. با شناسایی هویت مقتولان پلیس دریافت مرد جوان داماد سابق این زوج و خواهرزاده زنی که کشته شد، بوده است.

وی در ادامه تصریح کرد: تحقیقات تکمیلی نشان داد که قاتل، داماد سابق خانواده بوده که چند سال پیش به خاطر اختلافات شخصی از دختر مقتولان جدا شده بود.

 این فرد با نقشه قبلی خاله و شوهرخاله خود که مادرزن و پدرزن سابقش بوده‌اند را به بهانه آشتی کردن به خانه‌اش کشانده و بعد از اینکه آنها قصد داشتند که از آنجا بروند، قاتل به آنها گفته که من هم تا چند خیابان بالاتر با شما می‌آیم و به این بهانه سوار خودرو آنها شده و در میانه راه از پشت سر به آنها شلیک و نقشه‌اش را عملی کرده است
.
گفتنی است اجساد افراد جان باخته به پزشکی قانونی کرمانشاه منتقل شد.ایران
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: