کد خبر: ۲۴۴۶۸۴
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۰ - ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - 2019October 23
بسیاری از فعالان بازار معتقدند احتمال گشایش در بازار ارز در روزهای آتی نیز وجود دارد. شکسته شدن سد مقاومتی دلار می تواند روند ریزش ثیمت ها در بازار ارز را تسریع کند
شفاآنلاین>بیمه و بانک>قیمت دلار امروز از پس روزهای متمادی ماندگاری در محدوده ۱۱ هزار و ۳۵۰ تا ۱۱ هزار و ۴۵۰ تومان، بالاخره به کاهش رضایت داد.

 به گزارش شفاآنلاین، امروز هر دلار آمریکا در صرافی ملی به قیمت ۱۱ هزار و ۲۵۰ تومان فروخته شد که در قیاس با روز گذشته کاهشی برابر با صد تومان را نشان می دهد. نرخ خرید دلار اما از سد روانی دلار کمتر شد به طوری که طبق اعلام بازارساز، صرافی ملی هر دلار را از مردم به قیمت ۱۱ هزار و ۱۵۰ تومان خریداری میکند.

 بر این اساس دلار به سد مقاومتی خود یعنی ۱۱ هزار و ۲۰۰ تومان نزدیک شده است. پیش از این بررسی‌ها نشان می داد با ایجاد گشایش در روابط ایران و امارات متحده عربی و آزاد شدن بخشی از اموال بلوکه شده ایران، پیش بینی می‌شد قیمت ارز روندی کاهشی را تجربه نماید.

یورو نیز در حال حاضر ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان اعلام شده است. هر یورو از سوی صرافی‌های بانکی به قیمت ۱۲ هزار و ۴۵۰ تومان در بازار فروخته می‌شود.

 بسیاری از فعالان بازار معتقدند احتمال گشایش در بازار ارز در روزهای آتی نیز وجود دارد. شکسته شدن سد مقاومتی دلار می تواند روند ریزش ثیمت ها در بازار ارز را تسریع کند.خبرآنلاین
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: