کد خبر: ۲۱۸۰۱۴
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۰ - ۰۴ دی ۱۳۹۷ - 2018December 25
از دست دادن فرزند مصیبت بزرگی است که تنها با توکل بر خدا، صبر بر مصیبت و گذشت زمان قادر به تحمل آن هستیم
شفاآنلاین>سلامت>وزیر بهداشت در دومین روز سفر به سیستان و بلوچستان در زاهدان با خانواده یکی از قربانیان حادثه آتش سوزی مدرسه "اسوه حسنه" دیدار کرد.

به گزارش شفاآنلاین، دکتر سیدحسن هاشمی در دیدار با خانواده عباس خسروپرست، کارمند دانشگاه علوم پزشکی زاهدان که در حادثه آتش سوزی<fire> اخیر در مدرسه دخترانه زاهدان، فرزند خردسالش را از دست داده، گفت: در کنار برنامه‌ریزی‌هایی که برای آموزش اصول ایمنی و بهبود شرایط محیطی انجام می‌دهیم، شناسایی فرآیندها و افرادی که در وقوع این قبیل حوادث نقش دارند هم باید انجام شود؛  هرچند معتقدم که هیچ کدام از این اقدامات، جای خالی فرزند را برای خانواده‌های داغدار پر نمی‌کند.

هاشمی افزود: از دست دادن فرزند مصیبت بزرگی است که تنها با توکل بر خدا، صبر بر مصیبت و گذشت زمان قادر به تحمل<Tolerance> آن هستیم.

 وزیر بهداشت با بیان اینکه تا حدود زیادی از وضعیت روحی خانواده‌های داغدار مطلع هستم، چون من هم فرزند خردسالم را در حادثه‌ای از دست داده‌ام، افزود: با وجود آن که سال‌ها از آن زمان می‌گذرد، اما هنوز هم در برخی شرایط دشوار، معصومیت و بی‌گناهی فرزند از دست رفته‌ام را در پیشگاه خداوند گواه می‌گیرم و با روح پاک و بی‌آلایش او به درگاه حضرتش توسل می‌جویم.ایسنا
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: