کد خبر: ۲۱۰۹۸۴
تاریخ انتشار: ۲۳:۵۰ - ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - 2018October 10
گروهی از متخصصان ایرانی در تبریز یک دستگاه لامبورگینی مورسیه لگو SV را به صورت دست ساز طراحی و تولید کردند
شفاآنلاین> اجتماعی> گروهی از متخصصان ایرانی در تبریز یک دستگاه لامبورگینی مورسیه لگو SV را به صورت دست ساز<hand-made> طراحی و تولید کردند.

به گزارش شفاآنلاین، این خودرو کاملا به مانند نمونه اصلی ساخته شده و از این نظر قابل ملاحظه است.

طراح و سرپرست تیم طراحی لامبورگینی ایرانی اظهار داشت: این طرح در مدت 4.5 سال توسط تیم متخصص 16نفری، مراحل تحقیقاتی، طراحی، مدل سازی و ساخت را گذرانده است. 

مسعود مرادی گفت: این خودروی دو رگه ایتالیایی- ایرانی 306 اسب بخار قدرت، 280 کیلومتر بر ساعت سرعت، 6 سیلندر 3.8 لیتری، گیبرکس 6 سرعته، سیستم پایداری به روز، 471 سانتی متر طول، 260 سانتی متر عرض و 114 سانتی متر ارتفاع دارد. 

وی ادامه داد: هدف از اجرای مهندسی معکوس و طراحی لامبورگینی ایرانی، دستیابی به دانش فنی تولید خودروهای سوپر اسپورت و بومی سازی آن است.

مرادی اعلام کرد: مراحل طراحی لامبورگینی ایرانی توسط متخصصان داخلی انجام و از مشاوره خودروسازان و متخصصان کشور نیز استفاده شده است. 

وی اضافه کرد: کارهای مطالعاتی، طراحی و مدل سازی خودرو را به تنهایی انجام دادم و پس از آن، خودرو در کارگاه ساخت و تولید و قالب سازی تکمیل شد.

وی ادامه داد: در مدت طراحی خودرو و انجام مهندسی معکوس، به ساختار لامبورگینی وفادار ماندیم اما با این وجود هیچ یک از قطعات استفاده شده در خودروی ایرانی، از لامبورگینی اصلی نیست، بلکه تمام قطعات توسط متخصصان داخلی مشابه سازی شده است. خودروتک

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: