کد خبر: ۱۹۵۵۶۰
تاریخ انتشار: ۰۳:۵۹ - ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 2018May 15
برای وکس صورت معمولا از موم‌هایی استفاده می‌شود که یا گرم است یا سرد. اگر موم گرم باشد باید مراقب تاول زدن و سوختگی پوست بود بنابراین نباید این کار به وسیله اشخاص ناوارد انجام شود. در مورد موم سرد باید به نحوه استفاده دقت کنیم.
شفا آنلاین>سلامت> وکس صورت یکی از روش های از بین بردن موهای زائد صورت <Eliminating unwanted hair>است. شما هم اگر می خواهید مو های زائد صورت تان را وکس کنید، قبل از وکس باید این 3 نکته مهم را بدانید.


به گزارش شفا آنلاین: برای وکس صورت معمولا از موم‌هایی استفاده می‌شود که یا گرم است یا سرد. اگر موم گرم باشد باید مراقب تاول زدن و سوختگی پوست بود بنابراین نباید این کار به وسیله اشخاص ناوارد انجام شود. در مورد موم سرد باید به نحوه استفاده دقت کنیم.

_ موم باید به حدی غلیظ باشد که فقط موهای زاید را بردارد و به پوست صدمه‌ای نزند.

_ از دیگر مشکلات شایع خانم‌ها بعد از وکس کردن، جوش زدن و التهاب و عفونت ریشه مو است که تا چند روز بعد از موم انداختن باقی می‌ماند اما مشکلی که شاید بسیار مهم‌تر باشد، امکان پخش شدن عفونت‌های ویروسی با موم آلوده یا کاردک روی صورت است، بنابراین افرادی که دچار تبخال، زگیل یا جوش چرکی هستند، باید از انجام این کار بپرهیزند زیرا باعث پخش عفونت روی صورت و دیگر نقاط پوست می‌شود .khorasannews

ا
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: