کد خبر: ۲۵۲۱۰۸
تاریخ انتشار: ۱۴:۵۰ - ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - 2020February 25
استان تهران هفدهمین استان است که مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر اقدام به برگزاری مصاحبه از پزشکانی در سامانه این مرکز ثبت نام نموده اند، کرده است
شفاآنلاین>سلامت>سرپرست مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از برگزاری آزمون و مصاحبه حضوری پزشکان متقاضی حج۹۹ در تهران خبر داد.

به گزارش شفاآنلاین، جمال الدین الوانی با بیان این مطلب گفت: استان تهران هفدهمین استان است که مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر اقدام به برگزاری مصاحبه از پزشکانی در سامانه این مرکز ثبت نام نموده اند، کرده است.

وی با اشاره به اینکه در تهران ۱۱۰ پزشک داوطلب حضور در عملیات بهداشت و درمان حج ۹۹ مورد معاینه قرار گرفته‌اند تصریح کرد: از این تعداد ۴۰ نفر زن و هفتاد نفر مرد بودند.

وی سپس با تاکید بر ادامه روند انجام مصاحبه از پزشکان متقاضی حج ۹۹ افزود: علاوه بر تهران، در روزهای اخیر استان‌های البرز، قزوین، زنجان و سمنان نیز در تهران مورد مصاحبه قرار گرفتند.

الوانی با بیان اینکه تا کنون پزشکان متقاضی حج در ۲۱ استان کشور در آزمون مصاحبه حضوری شرکت کرده‌اند گفت: پس از انجام مصاحبه در استان های باقی مانده، پزشکان حائز امتیازات بیشتر انتخاب و معرفی می شوند.

به گزارش روابط عمومی مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر، وی تصریح کرد: تا کنون ۳۸۵ پزشک در ۲۱ استان کشور مورد مصاحبه قرار گرفته‌اند. یادآور می‌شود مرحله آزمون و مصاحبه حضوری پزشکان متقاضی حج۹۹ به منظور انتخاب پزشکان عمومی، متخصص داخلی و طب اورژانس که به عنوان پزشکان مجموعه در ایام حج تمتع در کشور عربستان به زائرین ایرانی خدمات درمانی ارائه کنند، صورت می‌گیرد. ایسنا
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: