کد خبر: ۲۴۴۳۶۱
تاریخ انتشار: ۱۷:۱۵ - ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - 2019October 18
خدماتی شامل ٣ هزار و ٤ ٩ مورد پانسمان ، ٤هزار و ٣٣٦ مورد تزریقات و سرم تراپی، ٦ هزار ٢ مورد تست فشارخون، ٢ ٣ مورد تست قندخون، ٣١ مورد نوار قلب و ١ مورد توسط نیروهای مستقر در بیمارستان ارائه شده است
شفا آنلاین: مسئول درمانگاه جمعیت هلال احمر در سامرا با بیان اینکه ٦ هزار و ٨٤١ زائر در سامراء به‌صورت شبانه‌روزی خدمات درمانی و امدادی دریافت کرده‌اند، توضیحاتی درباره بیماری‌های شایع در میان زائران اربعین ارائه کرد.

به گزارش شفا آنلاین:محمود حیدری اظهار کرد: از  هفدهم تا بیست و یکم مهرماه،  ٦ هزار و ٨٤١  زائر به صورت شبانه‌روزی خدمات درمانی و امدادی دریافت کرده‌اند و  ٨٤ نیرو  در درمانگاه جمعیت هلال احمر  به صورت سه شیفت ٨ ساعته در شبانه‌روز در بخش‌های پذیرش، تریاژ، مطب پزشک، جلوگیری از بیماری‌های واگیردار،<contagious diseases> تزریقات، سرم تراپی و پانسمان مشغول به فعالیت هستند.


حیدری تصریح کرد: خدماتی شامل ٣ هزار و ٤ ٩ مورد پانسمان ، ٤هزار و ٣٣٦ مورد تزریقات و سرم تراپی، ٦ هزار ٢ مورد تست فشارخون، ٢ ٣ مورد تست قندخون، ٣١ مورد نوار قلب و ١ مورد توسط نیروهای مستقر در بیمارستان ارائه شده است.

مسئول درمانگاه جمعیت هلال احمر در سامرا گفت: مواردی که به بیمارستان اعزام شده‌اند دارای مشکلاتی همچون ناراحتی‌های قلبی، گوارشی و همچنین یک مورد قطع عضو بود که بلافاصله پس از بررسی به بیمارستان منتقل شدند.

وی افزود: خستگی، گرمازدگی، سرماخوردگی و بیماریهای گوارشی از بیماری‌های شایع در میان زائران است که در این مدت اعلام شده است.تسنینم
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: