کد خبر: ۲۲۶۵۵۴
تاریخ انتشار: ۲۰:۲۰ - ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - 2019March 14
رابطه جنسی سالم بر سلامتی جسم تاثیرات مثبتی می‌گذارد درد با ایجاد حالتی ضد استرس که با رابطه جنسی حاصل می شود تسکین می یابد
شفاآنلاین>سلامت جنسی> درد با ایجاد حالتی ضد استرس که با رابطه جنسی حاصل می شود تسکین می یابد.

به گزارش شفاآنلاین، رابطه جنسی سالم بر سلامتی جسم تاثیرات مثبتی می‌گذارد. نمناک به 5 نمونه از این اثرات اشاره کرده است که می‌خوانید:

1- تقویت سیستم ایمنی:

محققان دانشگاه ویلک دریافتند که داشتن یک رابطه جنسی سالم یک و یا دوبار در طول هفته به افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن تا حد بالایی کمک می کند این تا حدی است که 30 درصد از ابتلا به انواع بیماری ها (diseases)جلوگیری می کند.

2- تضمین سلامت قلب مردان:

جالب است بدانید مردانی که در طول هفته بیشتر از دو بار رابطه جنسی سالم داشته باشند خطر حمله ها و بیماری های قلبی را در خود از بین برده اند البته این بدان معنا نیست که عصبانیت و استرس را نادیده بگیرند.

3-تسکین درد:

درد با ایجاد حالتی ضد استرس که با رابطه جنسی حاصل می شود تسکین می یابد.

4-جوانسازی پوست و...:

امروزه یکی از بارزترین اثرات مثبت داشتن رابطه جنسی سالم ایجاد و حفظ جوانی پوست(Skin) و چهره و همینطور اعضای درونی بدن در تمام دنیا به طور گسترده شناخته شده است.

5-شادی دریافت 100.000 دلار:

این نکته بسیار جالب است که محققان شادی و نشاط بعد از رابطه جنسی سالم را با شادی دریافت 100.000 دلار پول مقایسه و به نتیجه یکسانی رسیده اند یعنی همان قدر که رابطه جنسی خوشایند است دریافت این مقدار پول هم خوشایند است.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: