کد خبر: ۲۱۲۹۸۱
تاریخ انتشار: ۱۷:۱۰ - ۰۹ آبان ۱۳۹۷ - 2018October 31
دوقلوی انگلی که منجر به رشد سر اضافه روی شکم این نوزاد شده بود وضعیت درمان را برای پزشکان سخت و پیچیده ساخت .نوزاد دختر علاوه بر سر اضافی که کنار شکمش رشد کرده دستی اضافه دارد که نتیجه همان دوقلوی انگلی است و او را تبدیل به نوزادی عجیب الخلقه کرده است
شفاآنلاین>حوادث پزشکیولد نوزاد عجیب الخلقه با 2 سر و 3 دست بار دیگر نام کشور هند را به عنوان مهد نوزادان عجیب و غریب سر زبان ها انداخت .

به گزارش شفاآنلاین،یک نوزاد دختر عجیب الخلقه در هند به دلیل اختلال تشکیل جنین در رحم مادر بعد از تولد تصاویرش مثل یک بمب خبری در فضای مجازی منتشر شد.

Indian baby is born with an additional HEAD attached to its stomach

دوقلوی انگلی و تولد نوزاد دختر عجیب الخلقه

نوزاد دختر از لحاظ جسمی کاملا سالم است ولی از نظر ظاهری وضعیتی عجیب دارد تا جایی که اکثر شبکه های اجتماعی و وب سایت های خبری نام او را به عنوان نوزاد ترسناک<Scary> منتشر کردند.

دوقلوی انگلی که منجر به رشد سر اضافه<Added head> روی شکم این نوزاد شده بود وضعیت درمان را برای پزشکان سخت و پیچیده ساخت .نوزاد دختر علاوه بر سر اضافی که کنار شکمش رشد کرده دستی اضافه دارد که نتیجه همان دوقلوی انگلی است و او را تبدیل به نوزادی عجیب الخلقه کرده است.
تولد نوزاد عجیب الخلقه با سری روی شکمش

از آنجایی که خانواده ی نوزاد توانایی تامین هزینه درمان ندارند تیم پزشکی بیمارستان Jaipurتصمیم گرفت تا او را به صورت کاملا رایگان جراحی کنند.

جراحان هندی زندگی جدیدی به نوزاد عجیب الخلقه متولد شده با سر روی شکمش دادند این جراحی موفقیت آمیز ۴ ساعت طول کشید و در نهایت نوزاد با وضعیتی مناسب از اتاق عمل به بخش مراقبت های ویژه منتقل شد.


تولد نوزاد عجیب بعد از جراحی دوقلوی انگلی

سر رشد کرده روی شکم این نوزاد به دلیل اختلال رشد ناقص رایج در میان دوقلوهای انگلی گوش و چشم نداشته و دارای یک دست نیمه بود.به گزارش تیم پزشکی سر رشد کرده روی شکم به دلیل استفاده از خون نوزاد به شدت او را ضعیف کرده بود.بر خلاف دوقلوهای به هم چسبیده، نوزاد با اعضایی کاملا سالم و جدا از دوقلوی انگلی ناقص رشد می کند.نمناک


نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: