کد خبر: ۲۱۲۵۱۸
تاریخ انتشار: ۰۱:۰۰ - ۰۵ آبان ۱۳۹۷ - 2018October 27
پلیس چین در حساب 'وایبو' خود اعلام کرد این زن 39 ساله با نام 'لیو' حدود ساعت 9:30 دقیقه صبح امروز جمعه به این کودکان که قصد داشتند وارد مهد کودک شوند حمله کرده است.
شفاآنلاین> اجتماعی> حوادث> پلیس چین اعلام کرد یک زن مسلح با چاقوی آشپزخانه به تعدادی از کودکان یک مهد کودک در شهر 'چونگ چینگ' در جنوب غربی این کشور حمله کرد و 14 نفر آنها را زخمی نمود.

به گزارش شفاآنلاین:  پلیس چین در حساب 'وایبو' خود اعلام کرد این زن 39 ساله با نام 'لیو' حدود ساعت 9:30 دقیقه صبح امروز جمعه به این کودکان که قصد داشتند وارد مهد کودک شوند حمله کرده است.

پلیس اعلام کرد قربانیان این حادثه به مراکز درمانی منتقل شده اند و زن مهاجم نیز توسط نگهبان و کارکنان مهد کودک دستگیری شده است.
پلیس همچنین در تویت خود اعلام کرده است انگیزه این زن مهاجم از این اقدام هنوز مشخص نیست.

اگرچه جرایم خشونت آمیز در چین نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر پایین است اما در چند سال گذشته مواردی از حمله با چاقو به دانش اموزان و همچنین مردم عادی در مدارس و خیابان ها مشاهده شده است.

اردیبهشت امسال فردی مسلح به سلاح سرد با حمله به دانش‌آموزان یک مدرسه متوسطه در شمال شرقی چین که در حال بازگشت از مدرسه بودند 7 نفر آن‌ها را کشت.
همچنین تیر ماه امسال نیز به دلیل حمله یک فرد مسلح با چاقو در شهر «شی‌ان» این کشور، 9 نفر از جمله یک کودک زخمی شدند. ایرنا
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: