کد خبر: ۲۰۴۰۲۸
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۰ - ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ - 2018July 29
در راستای تکریم زائران حج تمتع و بر اساس توافق‌های صورت گرفته با بانک ملی ایران، مدیران کاروان‌های حج امسال موظفند نسبت به دریافت ارز همراه زائران و توزیع آن میان حجاج اقدام کنند
شفاآنلاین>بیمه و بانک> معاون توسعه مدیریت و منابع حج و زیارت اعلام کرد: دریافت ارز همراه حجاج و توزیع آن بین زائران به مدیران کاروان‌ها واگذار شده است.

به گزارش شفاآنلاین، محمد آزاد با تأکید بر واگذاری مسئولیت دریافت و توزیع ارز همراه زائران حج تمتع امسال به مدیران کاروان‌ها گفت: در راستای تکریم زائران حج تمتع و بر اساس توافق‌های صورت گرفته با بانک ملی ایران، مدیران کاروان‌های حج امسال موظفند نسبت به دریافت ارز همراه زائران و توزیع آن میان حجاج اقدام کنند.

وی تأکید کرد: براساس بخشنامه بانک ملی، زائران(Pilgrims) از مراجعه به بانک‌ها و ازدحام در شعب برای دریافت ارز همراه خودداری و این امر را به مدیران کاروان‌های خود واگذار کنند. معاون سازمان حج و زیارت گفت: برای اجرای دقیق این دستورالعمل، حج و زیارت استان‌ها مسئولیت نظارت بر این فرآیند را برعهده دارد و عواقب ناشی از هرگونه سوء‌استفاده یا تعلل در اقدام به عهده مدیران کاروان‌ها خواهد بود.

آزاد افزود: امسال بر اساس بخشنامه بانک مرکزی ۲۰۰ دلار ارز (currency)همراه با نرخ روزانه بانک مرکزی به زائران حج تمتع تعلق می‌گیرد.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: