کد خبر: ۱۹۹۰۶۶
تاریخ انتشار: ۰۰:۴۵ - ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018June 14
در حالی که چندین ماه است بانک مرکزی اعلام کرده نرخ سود بیش از ۱۵ درصد به مشتریان پرداخت نشود اما هستند بانک ها و موسسات اعتباری که از راه‌ها و روش‌های جالبی برای دور زدن قانون فوق استفاده می کنند.

شفا آنلاین>بیمه و بانک>یکی از بانکهای خصوصی از راه و روش جالبی برای پرداخت سود ۲۰ درصدی به مشتریان خود استفاده می کنند.


به گزارش شفا آنلاین: در حالی که چندین ماه است بانک مرکزی اعلام کرده نرخ سود بیش از ۱۵ درصد به مشتریان پرداخت نشود اما هستند بانک ها و موسسات اعتباری که از راه‌ها و روش‌های جالبی برای دور زدن قانون فوق استفاده می کنند.

 مشاهدات خبرنگار ما در یکی از بانک های خصوصی درباره روش پرداخت سود حکایت از این دارد که کارمند مربوطه اعلام می کند مشتری در بانک افتتاح حساب کرده و عملیات واریز و برداشت خود را در خارج از بانک و در محیط اینترنت انجام دهد.

 کارمند بانک ادامه می‌دهد برای دریافت سود ۲۰ درصدی باید یک حساب ۱۰ درصدی در بانک افتتاح کرده و عملیات واریز و برداشت در هر ساعت از شبانه روز از طریق سایت اینترنتی شرکت وابسته به بانک صورت پذیرد.

 این پرداخت سود ۲۰ درصد در قالب اوراق صندوق‌های سرمایه‌گذاری در بورس اوراق بهادار انجام شده و عملاً بانک هیچ چگونه سپرده بالای ۱۰ درصدی افتتاح نکرده است.

 بانک ها و موسسات اعتباری از هر راهی برای دور زدن قانون پرداخت پرداخت سود بیش از ۱۵ درصد به مشتریان استفاده می کنند که از جمله این راه ها ارائه اوراق صندوق های سرمایه گذاری که وابسته به شرکت های بانک‌ها و موسسات اعتباری است است.اخبار بانک
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: