کد خبر: ۱۹۹۰۳۲
تاریخ انتشار: ۲۰:۵۰ - ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018June 12
در حال حاضر در تعدادی از کشورهای جهان وضعیت اپیدمی برخی از بیماری‌های عفونی بسیار بدتر شده است و لذا گردشگران لازم است تا در انتخاب محل استراحت و تفریح خود اقدامات پیشگیرانه را مد نظر بگیرند
شفا آنلاین>سلامت>سازمان فدرال نظارت بر بهداشت و اپیدمی روسیه نسبت به سفر اتباع این کشور به برخی از کشورها در فصل تابستان هشدار داد.

به گزارش شفا آنلاین، این سازمان اعلام کرد: در حال حاضر در تعدادی از کشورهای جهان وضعیت اپیدمی برخی از بیماری‌های عفونی بسیار بدتر شده است و لذا گردشگران لازم است تا در انتخاب محل استراحت و تفریح خود اقدامات پیشگیرانه را مد نظر بگیرند.

براین اساس هند، لیبریا، زامبیا، کنیا، برزیل ، اردن، قطر، امارات متحده کربی و عربستان سعودی به عنوان کشورهایی معرفی شده اند که بالاترین میزان عفونت‌(Infection) های خطرناک و بیماری های انگلی را دارند.

سازمان فدرال نظارت بر بهداشت و اپیدمی روسیه از شهروندان این کشور خواسته تا در صورت امکان از سفر به این مناطق خودداری کنند و با انتخاب کشورهای مناسب برای تفریح و استراحت تابستانی ، اقدامات لازم پیشگیرانه را برای جلوگیری از ابتلا به بیماری های عفونی و انگلی اتخاذ نمایند.

در روسیه به دلیل شرایط سرد آب و هوایی و نبود آفتاب گرم ،میلیون ها مسافر برای تفریح و استراحت در فصل تابستان به سواحل دیگر کشورهای جهان می روند.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: