کد خبر: ۱۹۶۶۸۷
تاریخ انتشار: ۱۸:۲۰ - ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018May 23
دادگاه جرایم سنگین باکو در جلسه امروز ( سه شنبه ) به پرونده م .ج که چند سال است بعنوان جراح در بیمارستان تخصصی گمرک جمهوری آذربایجان در باکو مشغول کار است ، رسیدگی و به درخواست دادستان حکم حبس برای وی صادر کرد
شفا آنلاین>سلامت>دو تبعه ایرانی ، به نام های «م . ج » جراح بیمارستان تخصصی گمرک جمهوری آذربایجان و «ح . ق» به جرم قاچاق داروی تقلبی در باکو بازداشت و روانه زندان شدند .

به گزارش شفا آنلاین، دادگاه جرایم سنگین باکو در جلسه امروز ( سه شنبه ) به پرونده م .ج که چند سال است بعنوان جراح در بیمارستان تخصصی گمرک جمهوری آذربایجان در باکو مشغول کار است ، رسیدگی و به درخواست دادستان حکم حبس برای وی صادر کرد.

م . ج بر اساس حکم صادره روانه زندان شد.

بنا به این گزارش ، اداره کل مبارزه با فساد دادستانی کل جمهوری آذربایجان پرونده ای در مورد استفاده از داروهای تقلبی از سوی برخی پزشکان در جراحی های پلاستیکی و زیبایی تشکیل داده است.

بدنبال تشکیل پرونده و در جریان بازرسی های انجام گرفته، 52 عدد داروی Canotix 50 units” ' به بهای هریک 80 منات ، 66 عدد داروی "Canotix 100 units” به بهای هر یک 110 منات و 314 عدد داروی دیگر که هیچ برچسب روی آنها وجود نداشت و مقدار دیگری دارو از منزل م . ج کشف و مصادر شد

در جریان بازرسی های انجام گرفته، مشخص شد، م .ج و ح .ق داروها را بطور قاچاق وارد جمهوری آذربایجان کرده اند .

بنا به این گزارش ، رسیدگی به این پرونده ، اول ژوئن ( 11 خرداد ماه جاری ) دادگاه جرایم سنگین باکو ادامه خواهد داشت .
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: