کد خبر: ۱۹۴۲۸۰
تاریخ انتشار: ۰۴:۵۹ - ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 2018May 04
از سال ۹۰ تاکنون بیش از هفت هزار و پانصد میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) پرداخت شده که این وام ها منجر به خارج شدن ۶۱۰ هزار خانوار از پوشش کمیته امداد شده است

شفا آنلاین>بیمه و بانک>معاون اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) در نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی شبکه بانکی نقش بانک ها در کاهش فقر در کشور را اساسی خواند و از تلاش های آنان در امور عام المنفعه تقدیر کرد.

به گزارش شفا آنلاین»به نقل از روابط عمومی بانک ملت، دکتر عبدالملکی در این نشست افزود: از سال ۹۰ تاکنون بیش از هفت هزار و پانصد میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) پرداخت شده که این وام ها منجر به خارج شدن ۶۱۰ هزار خانوار از پوشش کمیته امداد شده است.

وی خروج مددجویان از کمیته امداد امام خمینی (ره) را زمینه پوشش دیگر مددجویان نیازمند ذکر کرد و اظهار داشت: تسهیلات بانک ها موجب تولیدات ارزشمند داخلی توسط مددجویان شده که مردم و سازمان ها می توانند از این محصولات و خدمات استفاده نمایند.

گفتنی است بانک ملت در اعطای تسهیلات اشتغال به مددجویان کمیته امداد نقش بسزایی داشته است و نزدیک به یکصدهزار نفر از مددجویان این کمیته با تسهیلات بانک ملت صاحب شغل و کسب و کار شده اند
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: