کد خبر: ۸۶۳۰۹
تاریخ انتشار: ۰۰:۳۷ - ۲۹ آبان ۱۳۹۴ - 2015November 20
شفاآنلاین :حوادث پزشکی >سلامت >مرد 30 ساله چینی بخاطر بیماری عجیبش شبیه پیرمردها 80 ساله به نظر میرسد.
 در وراقع بیماری پوستی او باعث پیری زودرس چهره این مرد شده است و وی را ناگهان به یک پیرمرد تبدیل کرده است.

به گزارش شفاآنلاین، یوان تایپینگ Yuan Taiping که در روستایی در کشور چین زندگی می کند برای درمان بیماری خود نزد پزشکان مختلفی رفته اما هیچ کدام قادر به درمان او نبودند و نتوانستند برای درمان وی کاری انجام دهند.

مردی که پزشکان قادر به درمانش نیستند+عکس

این مرد که بعنوان مدیر یک شرکت ساخت و ساز کار می کند می گوید که تا 20 سالگی زندگی معمولی داشته است و مثل همه انسان ها زندگی می کرده است اما پس از آن در ابتدا گاهی دست و پاهایش متورم شده و پس از چند روز به حالت عادی بر میگشتند.

او ادامه می دهد: در ابتدا فکر می کردم که بخاطر استرس کار دچار چنین مشکلاتی شده ام اما پس از مدتی چین و چروک های مختلفی برروی بدنم مشاهده کردم و سرانجام صورتم نیز دچار چین و چروک های زیادی شد و به این شکل پیر و چروکیده در آمدم!

همسر این مرد می گوید: وقتی که با او بیرون می رویم مردم به شکل عجیبی به ما توجه می کنند و چند بار از من پرسیدند که چرا با اینکه جوان هستم با یک پیرمرد ازدواج کرده ام!! این زن می گوید شرایط همسرم برای من مهم نیست چرا که من او را خیلی دوست دارم و هیچوقت رهایش نمی کنم.میزان

مردی که پزشکان قادر به درمانش نیستند+عکس
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
هادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۸/۳۰
0
0
اگر میتوانید با این جوان ارتباط بر قرار کنید بگویید بیماری پاکی درمو رسیوسیس دارد ودرمانی فعلا ندارد من خودم هم مبتلا به این بیماری هستم
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: