کد خبر: ۲۶۱۱۶۰
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۷ - ۲۰ تير ۱۳۹۹ - 2020July 10
استخر‌ها برای تمامی فعالیت‌های خود باید از پلیس مجوز دریافت کنند، در غیراینصورت تخلف انجام داده اند
شفاآنلاین>اجتماعی>سلامت> به گفته رییس پلیس اماکن عمومی پایتخت، اجاره سانسی استخر برای استفاده اختصاصی، غیرقانونی است و با متخلفان برخورد می‌شود.

به گزارش شفاآنلاین:در این روز‌ها که کرونا باعث تعطیلی بسیاری از فعالیت‌های غیر ضروری شده است، به نظر می‌رسد می‌توان با پول، برخی در‌های بسته حتی در روز‌هایی کرونایی را باز کرد.

به گفته مسئولان وزارت بهداشت، ورزش کردن هیچ ایرادی ندارد، اما باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرد.

در حال حاضر بیشتر ورزشگاه‌ها باز هستند، اما باید با ظرفیت‌های محدودتر نبست به گذشته فعالیت کنند، اما پول می‌تواند این محدودیت‌ها را از سر راه بردارد.

با  گشت زنی در آگهی‌های مختلف شبکه‌های اجتماعی، می‌توان دید اگر پول بیشتر بدهید، می‌توانید قوانین را دور زده و حتی استخر‌ها را به صورت خصوصی، در اختیار بگیرید.

پرداخت یک میلیون تومان، برای یک سانس ۱۰۰ دقیقه‌ای اختصاصی در برخی استخرها، شرایط ویژه‌ای است که برخی مسئولان ورزشی برای دوران کرونا ایجاد کرده اند.

سرهنگ نادر مرادی گفت: استخر‌ها برای تمامی فعالیت‌های خود باید از پلیس مجوز دریافت کنند، در غیراینصورت تخلف انجام داده اند.

وی افزود: تاکنون هیچ استخری از ما مجوز سانس اختصاصی دریافت نکرده است پس اگر استخری این کار را انجام داده است، بر اساس قانون با آن برخورد می‌شود. 


رییس پلیس اماکن عمومی پایتخت ادامه داد: تا این لحظه گزارشی از این اقدام استخر‌ها دریافت نکرده ایم، اما این مسئله قطعا بررسی خواهد شد.

وی اظهار کرد: شهروندان اگر این موارد را مشاهده کردند، به سامانه ۱۱۰ پلیس گزارش دهند.میزان
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: