کد خبر: ۲۶۰۶۱۲
تاریخ انتشار: ۱۶:۱۳ - ۱۱ تير ۱۳۹۹ - 2020July 01
عضلات کمر در بسیاری از فعالیت‌های روزانه ما درگیر هستند و ضعیف بودن این عضلات مشکلات بسیاری را در آینده می‌تواند به دنبال داشته باشد
شفاآنلاین>سلامت>عضلات کمر در بسیاری از فعالیت‌های روزانه ما درگیر هستند و ضعیف بودن این عضلات مشکلات بسیاری را در آینده می‌تواند به دنبال داشته باشد به خصوص اگر کار شما یا تمرینات ورزشی که انجام می‌دهید با بلند کردن وزنه همراه است می‌بایست عضلات کمری قوی و انعطاف پذیری داشته باشید.

 به گزارش شفاآنلایناز آن‌جا که تعداد افرادی که از مشکلات کمر به خصوص درد پایین کمر رنج می‌برند روز به روز افزایش می‌یابد، انجام تمرینات کششی نظیر فیله خوابیده روی زمین برای تقویت عضلات پایین کمر و جلوگیری از ابتلا به این دردها توصیه می‌شود. به علاوه تمرین فیله با افزایش انعطاف‌پذیری بدن به انجام بهتر فعالیت‌های روزانه نیز کمک می‌کند.


توجه کنید که تنها اگر علت کمر درد شما ضعیف بودن این عضلات است از این تمرینات استفاده کنید اما اگر دچار دیسک و یا گودی کمر هستید توصیه می‌کنیم این حرکات را انجام ندهید.

تمرینات مختلفی برای تقویت عضلات فیله وجود دارد اما در اینجا ۳ حرکت پایه با تاثیر مستقیم بر روی این عضلات را به شما معرفی می‌کنیم که به طور اختصاصی برای عضلات فیله کمر طراحی شده‌اند.برنا
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: