کد خبر: ۲۵۲۰۶۱
تاریخ انتشار: ۱۹:۴۵ - ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - 2020February 24
به دنبال درخواست ما امروز از نمایندگان تست کرونا ویروس گرفته شد چون در این ایام نمایندگان در شهرهای مختلف حضور داشتند و احتمال آلودگی آنها به این ویروس وجود داشت به خصوص شهرهایی که ویروس در آن جا منتشر شده است همچون قم، گیلان و تهران
شفاآنلاین>سلامت>رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از جلسه فوق العاده این کمیسیون برای بررسی اقدامات وزارت بهداشت در کنترل شیوع ویروس کرونا در کشور خبر داد و گفت: قرار است ۵ نفر از اعضای این کمیسیون در جلسات قرارگاه مقابله با کرونا حضور داشته باشند.

به گزارش شفاآنلاین، علی نوبخت حقیقی، اظهار کرد: با توجه به حساسیت موضوع شیوع ویروس کرونا از رئیس مجلس شورای اسلامی درخواست داشتیم که جلسه‌ای را با حضور وزیر بهداشت برگزار کند در همین راستا جلسه غیر علنی برگزار شد و وزیر توضیحاتی برای نمایندگان ارائه کرد.

 همچنین به دنبال درخواست ما امروز از نمایندگان تست کرونا ویروس گرفته شد چون در این ایام نمایندگان در شهرهای مختلف حضور داشتند و احتمال آلودگی<Pollution> آنها به این ویروس وجود داشت به خصوص شهرهایی که ویروس در آن جا منتشر شده است همچون قم، گیلان و تهران.

وی ادامه داد: در همین راستا امروز کمیسیون بهداشت جلسه‌ای اضطراری با معاون بهداشت و درمان و معاون پارلمانی وزیر بهداشت و رئیس غذا و دارو برگزار کرد آنها گزارشی از اقداماتشان ارائه کردند در نهایت مقرر شد ۵ نفر از اعضای کمیسیون بهداشت به وزیر معرفی شوند تا آنها در جلسات قرارگاه بحران کرونا حضور داشته باشند.

نوبخت گفت: این افراد محمد حسین قربانی، بهروز بنیادی، مرتضی خاتمی، حیدرعلی عابدی و همایون یوسفی  از اعضای کمیسیون بهداشت هستند که در این جلسات هر روز شرکت کرده و وظایف نظارتی‌شان را انجام می‌دهند.ایسنا 
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: