کد خبر: ۲۵۲۰۴۱
تاریخ انتشار: ۱۵:۴۱ - ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - 2020February 24
ایتالیا برخی از شهرها و روستاهایی که بیشترین آمار مبتلایان به کروناویروس را داشته‌اند به حالت قرنطینه درآورده و برگزاری تجمعات در بسیاری از مناطق شمالی این کشور ممنوع اعلام شده است
شفاآنلاین>سلامت>افزایش موارد ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در جهان نگرانی‌هایی را در مورد همه گیری احتمالی این بیماری و پیامدهای مخرب و کشنده آن برای تمامی کشورها به دنبال داشته است.

به گزارش شفاآنلاین، افزایش ناگهانی موارد ابتلا به بیماری کووید-۱۹، "دئگو" چهارمین شهر بزرگ کره جنوبی را به حالت قرنطینه در آورده است و موجب شده پروازهای ورودی به این شهر به حالت تعلیق درآید.
 
همچنین پس از آنکه سه نفر از افراد آلوده به کروناویروس در ایتالیا جان خود را از دست دادند، "الیویه ورای" وزیر بهداشت فرانسه در اظهاراتی گفت: بزودی با همتایان اروپایی خود رایزنی خواهم داشت تا در مورد بهترین اقدام برای مقابله با همه گیری احتمالی این ویروس در اروپا بحث و تبادل‌نظر شود.

وی افزود: در حال حاضر همه گیری در فرانسه مشاهده نشده اما در ایتالیا با وضعیت مسئله سازی روبرو هستیم و با تمام دقت در حال بررسی اوضاع هستیم.

به گزارش خبرگزاری رویترز، ایتالیا برخی از شهرها و روستاهایی که بیشترین آمار مبتلایان به کروناویروس را داشته‌اند به حالت قرنطینه درآورده و برگزاری تجمعات در بسیاری از مناطق شمالی این کشور ممنوع اعلام شده است.ایسنا
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: