کد خبر: ۲۵۱۲۷۳
تاریخ انتشار: ۱۷:۱۰ - ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - 2020February 11
قطرایرویز به عنوان یکی از بزرگترین و بهترین شرکت های هواپیمایی فعال در جهان به تازگی اعلام کرده است که می خواهد به منظور کمک به چین در مقابله با شیوع ویروس کرونا، یک هواپیمای باری شامل کمک های پزشکی بشردوستانه و رایگان به این کشور بزرگ و پهناور ارسال کند
شفاآنلاین>سلامت>قطرایرویز اعلام کرده است که هم زمان با شیوع گسترده ویروس خطرناک و کشنده کرونا در چین قصد دارد یک فروند هواپیمای باری حاوی کمک‌های بشردوستانه و پزشکی به این کشور ارسال کند.

به گزارش شفاآنلاین، قطرایرویز به عنوان یکی از بزرگترین و بهترین شرکت های هواپیمایی فعال در جهان به تازگی اعلام کرده است که می خواهد به منظور کمک به چین در مقابله با شیوع ویروس کرونا، یک هواپیمای باری شامل کمک های پزشکی بشردوستانه و رایگان به این کشور بزرگ و پهناور ارسال کند.

چین در طول یک ماه گذشته به شدت درگیر مقابله با ویروس کرونا بوده و گزارش بسیاری از رسانه‌ها حاکی از منابع رو به اتمام کمک‌های پزشکی و پیشگیرانه در این کشور است.

ویروس خطرناک کرونا که شیوع گسترده آن از اوایل ماه ژانویه سال جاری میلادی رسانه ای شد، تاکنون جان بالغ بر یک هزار نفر را در چین گرفته و بیش از ۴۰ هزار نفر در کشورهای جهان را مبتلا کرده است. هنوز منشا این ویروس خطرناک شناخته نشده ولی تاثیرات و تبعات منفی بسیار گسترده ای بر اقتصاد چین و سایر کشورهای جهان داشته است.ایسنا
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: