کد خبر: ۲۵۰۲۱۱
تاریخ انتشار: ۱۶:۰۲ - ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - 2020January 24
یک مرد 23 ساله چینی به نام هوانگ که به خاطر ابتلا به نوع جدید ویروس کرونا در مرکز مراقبت های ویژه بیمارستانی در شهر ووهان بستری بود، حالش خوب شده و بطور کامل درمان شده است
شفاآنلاین>سلامت>همزمان با اعتراف مقامات چین به درگذشت اولین بیمار مبتلا به نوع جدید ویروس کرونا در خارج از شهر ووهان، همچنین خبر شفای کامل و بهبودی حال یک از افراد مبتلا به این بیماری هولناک منتشر شده است.

به گزارش شفاآنلاین ، یک مرد 23 ساله چینی به نام هوانگ که به خاطر ابتلا به نوع جدید ویروس کرونا در مرکز مراقبت های ویژه بیمارستانی در شهر ووهان بستری بود، حالش خوب شده و بطور کامل درمان شده است.

این مرد جوان می گوید قبلاً آنقدر بیمار بود که نمی توانست حرکت کند و مجبور شده بودند ریه های وی را به دستگاه تنفس مصنوعی وصل کنند.

با این حال ، او اکنون کاملاً سالم است. هوانگ احیای سلامتی خود را با نیروی جوانی خود توضیح داده و می گوید همچنین خواهرش با مواظبت ها و  تلاش های خود خیلی به وی کمک کرده است.

یادآور می شود در پایان ماه دسامبر ، مقامات چین از شیوع ذات الریه با منشا ناشناخته در شهر ووهان این کشور خبر دادند. دیرتر کارشناسان به این نتیجه رسیدند که عامل ایجاد کننده این بیماری نوع جدیدی از ویروس کرونا بوده است. براساس آخرین اطلاعات کمیته دولتی بهداشت چین ، تعداد موارد ابتلا به این بیماری در استانهای مختلف چین از 600 نفر فراتر رفته و  در 17 مورد این بیماری،  کشنده بوده است.اسپوتنیک
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: