کد خبر: ۲۴۹۹۳۶
تاریخ انتشار: ۰۰:۱۳ - ۳۰ دی ۱۳۹۸ - 2020January 20
تاکنون ۱۶۹ پیکر در مرکز تشخیصی و آزمایشگاهی پزشکی قانونی استان تهران شناسایی شدند و از اجساد شناسایی شده ۱۵۰ پیکر به خانواده‌ها تحویل شده است
شفاآنلاین>اجتماعی>بر اساس اعلام سازمان پزشکی قانونی، تمامی پیکرهای دارای نمونه ژنتیکی بستگان، مورد شناسایی قرار گرفتند و از اجساد شناسایی شده ۱۵۰ پیکر به خانواده ها تحویل شده است.

به گزارش شفاآنلاین و به نقل از پزشکی قانونی کشور، سلزمان پزشکی قانونی کشور اعلام کرد: از قربانیان حادثه <the accident>سقوط هواپیمای اوکراین تاکنون ۱۶۹ پیکر در مرکز تشخیصی و آزمایشگاهی پزشکی قانونی استان تهران شناسایی شدند و از اجساد شناسایی شده ۱۵۰ پیکر به خانواده‌ها تحویل شده است.

تمام پیکرهایی که بستگان آنان برای اخذ نمونه به مراکز پزشکی قانونی مراجعه کردند و یا پروفایل ژنتیکی آنان برای تطبیق به پزشکی قانونی تهران ارسال شد، شناسایی شده‌اند.

لازم به ذکر است مرکز تشخیصی و آزمایشگاهی اداره‌کل پزشکی قانونی استان تهران به محض شناسایی و تعیین هویت با بستگان قربانیان برای تحویل پیکرها تماس می‌گیرند.

یادآور می‌شود در حادثه سقوط هواپیمای اوکراین ۱۷۶ نفر جان خود را از دست دادند که ۱۴۷ نفر آنان ایرانی و بقیه اتباع خارجی بودند.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: