کد خبر: ۲۴۹۹۳۳
تاریخ انتشار: ۰۰:۰۳ - ۳۰ دی ۱۳۹۸ - 2020January 20
مدیرکل بین‌الملل وزارت بهداشت:
هزاران پیام همدردی از اقصی نقاط جهان و به ویژه از شهروندان خودمان دریافت کردیم. زیرا همه مسافران نخبه این حادثه، فرزندان ایران بودند
شفاآنلاین>سلامت>مدیرکل امور بین‌الملل وزارت بهداشت که دو فرزند خود را در حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی از دست داد، در توییتر خود نوشت: همه مسافران نخبه این حادثه، فرزندان ایران بودند.

به گزارش شفاآنلاین، محسن اسدی لاری روز یکشنبه در اولین واکنش خود به حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی که دو فرزند خود را در آن حادثه از دست داد، در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: شاید بعد از این خسران بزرگ و حادثه غم انگیزی که منجر به از دست رفتن دو ستاره جوان شد، هرگز التیام پیدا نکنیم. ستاره‌هایی که خود را وقف سلامت جهانی، کمک به مردم برای یک زندگی بهتر، پیشرفت علم، اختراع و کارآفرینی و اعتلای جوانان کرده بودند.

وی ادامه داد: استادهای آنها به طور مکرر تصریح می‌کنند که ما دو ستاره‌ای را از دست دادیم که می‌توانستند دنیا را تغییر بدهند. هزاران پیام همدردی از اقصی نقاط جهان و به ویژه از شهروندان خودمان دریافت کردیم. زیرا همه مسافران نخبه این حادثه، فرزندان ایران بودند.

محمد حسین و زینب اسدی لاری دو فرزند محسن اسدی لاری مدیرکل امور بین الملل وزارت بهداشت بودند که در رشته پزشکی در کانادا تحصیل می‌کردند و در حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی جان باختند.

یک فروند هواپیمای بوئینگ ۷۳۷  متعلق به شرکت هواپیمایی اوکراین اینترنشنال با شماره پرواز ۷۵۲ با ۱۶۷ مسافر و ۹ خدمه پرواز که در ساعت ۶ و ۱۲ دقیقه صبح چهارشنبه ۱۸ دی ماه از فرودگاه امام خمینی (ره) به مقصد کی‌یف پرواز خود را آغاز کرد پس از ۶ دقیقه پس از قطع ارتباط با بخش کنترل ترافیک در ساعت ۶ و ۱۸ دقیقه صبح در حوالی صبا شهر از توابع استان تهران سقوط کرد و همه سرنشیان آن جان باختند.ایرنا 

 
 

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: